Ліжко – основний елемент, навколо якого будується весь інтер’єр кімнати. Але шафи купе – друга за значенням меблі в спальні, що забезпечує її зручність, практичність і функціональність. У сучасному інтер’єрі громіздкі корпусні моделі найчастіше заміняють різними варіантами шаф-купе:

 1. прямолінійними,
 2. кутовими,
 3. вбудованими.

Вони є не тільки ідеальною системою зберігання, але виступають і як вишуканий декоративний елемент. Щоб переконатися в цьому, досить переглянути каталог продукції меблевого інтернет-магазину Меблевий Двір, який можна подивитись тут.

Переваги шаф-купе

 • Різноманітність конструкцій, що дає можливість підібрати модель в будь-яке приміщення і втілити будь-яку дизайн-концепцію.
 • Внутрішній простір використовується на 100%.
 • Внутрішній простір максимально оптимізовано завдяки поділу на секції і ніші, куди поміщаються не тільки білизна, одяг, взуття та аксесуари, але і побутові речі і мала побутова техніка.
 • Можливо виготовлення шафи-купе за індивідуальним проектом.
 • Як елементи вбудованої конструкції використовуються стіна, стеля та підлога приміщення.
 • Монтаж / демонтаж легкий і зручний (це не відноситься до вбудованих моделям: через індивідуальної конструкції вони не можуть бути демонтовані і встановлені в іншому приміщенні).
 • Можливість виготовлення шафи-трансформера, куди ховається ліжко.
 • Різноманітність оформлення фасадів дозволяє зробити або підібрати модель, яка гармонійно вписується в конкретне приміщення.

Чого потрібно остерігатися при покупці?

Вибираючи меблі для спальні, потрібно звертати увагу не тільки на геометрію, габарити і технічні можливості конструкції, але і на її екологічну безпеку. Найбільш неоднозначними в цьому відношенні є шафи-купе, виготовлені з ДСП: в процесі їх виробництва використовуються формальдегідні смоли, пари яких несприятливо діють на здоров’я людини. Тому «нутрощі» ДСП-плит повинні бути ретельно заховані. Тобто, стики і всі відкриті частини плит повинні бути закриті кромочної стрічкою.

Недобросовісні виробники намагаються заощадити на такі «дрібниці» і часто з тильного боку вироби стики незакромковани. При покупці зверніть увагу на це. Щоб уникнути подібного роду неприємностей, придбайте меблі на серйозних торгових майданчиках, які реалізують продукцію надійних вітчизняних виробників.

Шафа-купе з ДСП або ламінованого ДСП найбільш бюджетен. Дещо дорожче і абсолютно безпечна меблі з МДФ. І зовсім екологічно чиста, довговічна і естетична меблі з деревини. Вона ж і найдорожча.

Ринок надає найширші можливості вибору, який залежить тільки від стилю інтер’єру, особистих уподобань та виділеної суми.