Давно плануєте оновити інтер’єр і освіжити житло? Саме ремонт під ключ від професіоналів своєї справи перетворить звичайну квартиру – в красиву і затишну для проживання.

Етапи ремонту під ключ

Будівельні компанії та ремонтні брігади від https://k-design.by/remont-pod-klyuch/ виконують комплексний ремонт квартир під ключ:

 1. очищення від колишньої обробки, демонтаж сантехнічного обладнання (ванна, унітаз, раковини), прибирання сміття;
 2. підключення електричної мережі, заміна старої проводки;
 3. споруда стін і перегородок з гіпсокартону, якщо необхідно змінити планування кімнат;
 4. установка віконних конструкцій;
 5. стяжка і укладання підлоги;
 6. малярно-штукатурні роботи (стінки, стелю);
 7. підключення сантехніки;
 8. укладання плитки (стіни, настил) і замазування швів;
 9. облицювання настінних, підлогових і стельових покриттів, складання та встановлення розеток / світильників;
 10. монтаж дверей;
 11. настройка побутової техніки.

Крім будівельних і ремонтних робіт, ремонт і обробка квартир під ключ складається з таких важливих нюансів, як:

 • складання кошторису, куди входить перелік всіх робіт і будматеріалів, зазначений їх прайс;
 • підписання договору: в ньому вказується термін завершення ремонту і список послуг, що надаються.

Яким буває ремонт під ключ

В залежності від побажань і фінансових можливостей клієнта ремонт квартир під ключ існує кілька видів:

Косметичний ремонт – це найдемократичніший за ціною і економічний варіант. Виконується, якщо будинок / приміщення потребує оновлення або «пожвавленні» (без перепланування та заміни проводки), є нерівності або недоліки поверхонь. Косметичний ремонт вбирає в себе, такі деталі, як поклейка шпалер, кладка кахельної / керамічної плитки, укладання підлоги, фарбування стін і стелі, побілка, заміна вікон і дверей, монтаж радіаторів опалення і підвісних стель.

Чорновий ремонт допомагає в маскуванні нерівностей і дефектів кімнат. Найбільш часто зустрічається в новобудовах, коли квартира вже готова до вселення мешканців. Завдяки чорновому ремонту, виходять ідеально рівні поверхні стін, підлогових і стельових покриттів. У число послуг, крім штукатурки і шліфування, можуть бути включені: стяжка підлогового покриття, монтаж системи «тепла підлога», заміна електропроводки, установка вікон і дверей.

Євроремонт відповідає європейським стандартам і ділиться на: косметичний, середній і класу євролюкс. У люксовому євроремонт не допускається, навіть незначного промаху, як трохи неспівпадаючий візерунок (в 1 мм) на шпалерах. Після перетворення апартаменти виглядають так, ніби тільки зійшли зі сторінок найкрутішого журналу по дизайну.

Капітальний ремонт – це цілий спектр заходів, що складається з демонтажу старих покриттів, сантехніки, комунікацій, перепланування, а також заміни труб і електропроводів, монтажу підлоги, стін і стелі, установки сантехнічних пристроїв. Його плюси – заміна приладів обліку гарячої та холодної води, газу, електрики, установка витяжки. Капітальний ремонт спрямований на зміну приміщення не тільки зовні, але і зсередини, оновлюючи його «артерії».

Дизайнерський ремонт означає складання дизайн-проекту, на основі якого будуються стиль і вигляд інтер’єру. Дизайн-проект наочно демонструє бажану планування житла, розташування світильників, ламп, меблів і меблевих гарнітурів, список матеріалів для облицювання. Дизайнерський ремонт – це в буквальному сенсі дітище дизайнера і замовника, що відображає естетичні бачення кожного з них. У ньому розкривається творчий задум клієнта, дизайнера і виконроба.