При покупці приватного будинку, завжди звертаєш увагу на прибудинкову територію. Навіть якщо вона доглянута, все одно є бажання створити свій ландшафтний дизайн. Десь поставити альтанку, десь прибрати кущі – все вирішується з урахуванням рельєфу, будівель, властивостей грунту та іншого.

Чому потрібно міняти грунт?

Земля виснажується, якщо на ній довгі роки росли і харчувалися культурні рослини (фруктові дерева, ягідні кущі і ін.). Відновити грунт можна, але це дорогий захід з вкладенням коштів на всілякі добрива, за умови відсутності насаджень, триватиме не один рік. Набагато простіше вибрати удобрення землю в торгуючої компанії, у фахівців. І залишиться всього лише засадити ділянку і доглядати за зеленими вихованцями.

Який грунт краще всього купувати?

Перша вимога – екологічна чистота. Грунт, як і будь-який товар, повинна мати сертифікат.

Друге – родючість. Знавцям сільськогосподарських робіт буде цікаво ознайомитися з компонентами і пропорціями родючого складу. Звичайно, їм же треба визначитися відразу, куди засипати: під відкриті посадки або в теплиці.

Інше вимога – відсутність сторонніх насіння, коріння, тим більше, не повинно бути личинок і шкідливих пожирачів зелені.

З вибором, як і з покупкою оптової партії, можна не поспішати. Завжди простіше вибрати роздрібні кілограми. Правда, вже не за оптовою ціною.

Як правильно засипати родючий грунт на свою територію?

Для великого простору черговість заходів наступна:

1. Всі споруди, мосточку, будь-які інші потрібні споруди повинні бути встановлені на задумані місця. Всі непотрібні насадження викопані.
2. Монтуєте систему автополиву і освітлення.
3. Засипаємо грунт. Якщо купувалася велика партія, то покриваєте всю решту території. Якщо невелика, то засинаєте в місця, де буде кущитися зелене насадження.
4. Висадка розсади і насіння.

Для вибіркових територій, робиться наступне:

1. намічається місця, де планується садити культурні рослини.
2. викопують там непотрібні насадження і знімаєте шар грунту.
3. Засинаєте придбану партію землі і висаджує все, що планували.

Простий спосіб покупки

Коли потрібні розрахунки проведені і з кількістю грунту питань не виникає, знаходимо відповідного продавця. Це можна зробити за допомогою інтернету.