Практично всі сучасні типи огорож відповідають усім необхідним стандартам якості. Вони досить легкі, доступні у плані ціни, а також гарно виглядають на ділянці садиби.

Серед таких сучасних типів огорож слід виділити металевий штахетник для огорож. Штахетник виготовляється з оцинкованого металу, що надає їм дуже естетичного вигляду. У цій статті ми розглянемо основні переваги металевого штахетника.

Якщо вам необхідний даний матеріал, то найкращим варіантом буде придбати його у спеціалізованому інтернет-магазині. У широкому асортименті надано величезну кількість матеріалів огорож, у тому числі металеві штахетники різних різновидів. Для здійснення замовлення скористайтесь контактними даними, доступними на офіційному сайті. Досвідчені та висококваліфіковані співробітники технічної підтримки проконсультують вас з усіх заданих питань, а також допоможуть з оформленням вашого замовлення.

На сьогоднішній день ринок будівельних матеріалів пропонує величезний вибір металевих штахетників, які відрізняються формою та кольором якості металу, а також шириною. Елементи штахетника складаються з оцинкованої сталі. Чим вища товщина сталі, тим міцнішою буде огорожа. Стандартними розмірами можна назвати товщину від 0,4 до 0,55 мм.

Класична будова штахетника включає три частини:

  1. Поперечні напрямні.
  2. Стійки, що розміщуються вертикальним чином.
  3. Безпосередньо сам штахетник.

Серед переваг цього матеріалу слід виділити:

  1. Співвідношення ціни та якості, завдяки чому металеві штахетники мають величезний попит.
  2. Тривалий термін експлуатації, саме він становить як мінімум 20 років.
  3. Безпечний у використанні, тому що він негорючий та пожежобезпечний.
  4. Металевий штахетник дуже простий у встановленні та експлуатації та не вимагає будь-яких додаткових заходів догляду.
  5. Завдяки широкому вибору моделей та колірних рішень, металеві штахетники можна з легкістю підібрати в залежності від характеристик дизайну вашої ділянки.