Теплий дім – це запорука затишку вашої оселі. Довгими зимовими вечорами так приємно посидіти всією сім’єю у вітальні за переглядом кінофільму. Тепло в будинку забезпечує опалення. В останні час стандартні батареї замінюють на теплі підлоги. Відповідно до законів фізики, тепле повітря піднімається вгору. Таким чином, тепле повітря піднімається від підлоги по всій площі, і нагріває приміщення за лічені хвилини. Крім того, ходити по теплій підлозі набагато комфортніше, ніж по холодній підлозі.

Теплі підлоги набули широкого поширення близько 20-ти років тому. У ті роки ця технологія була новинкою. Багато будівельників навіть не намагалися братися за установку теплої підлоги. Інтернет не був доступний всюди, як зараз, і знайти потрібну інформацію було важко. Сьогодні, в мережі можна прочитати будь-яку інформацію про теплі підлоги, щоб переконатися в перевазі даного виду опалення перед батареями.

До речі, тут представлена ​​вся інформація про теплі підлоги. Також на даному сайті можна придбати всі компоненти теплої підлоги.

Теплі підлоги бувають електричними і водяними. Електричні теплі підлоги більш прості в установці. Тепло дає нагрівальний елемент, розташований під підлогою. У випадку з водяною теплою підлогою, все набагато складніше. Для нагріву води потрібен котел і водяний насос. Сполучні трубки повинні бути ретельно підігнані і зварені. У разі прориву труби, доведеться знімати підлогове покриття, щоб знайти, де саме прорвало. Нагрівальні елементи позбавлені такої проблеми, і можуть працювати десятки років.

Монтаж теплої підлоги починається з подушки, на якій буде лежати нагрівальні елемент, складений у вигляді спіралі. Роботу нагрівального елементу контролює терморегулятор. У кімнаті можна встановити датчики температури, щоб система автоматично регулювала тепло. Наприклад, поставити температуру на добу. А коли мешканців немає вдома, можна знизити температуру в приміщенні, і підняти її за півгодини до приходу. Це дозволить істотно знизити витрату електроенергії, що актуально при нинішніх цінах на електрику.