Двері прихованого монтажу являють собою конструкції, які, на відміну від класичних аналогів, абсолютно не виділяються на тлі інтер’єру приміщення, в тому числі шляхом відсутності лиштв і петель. Вони немов зливаються зі стіною, виглядають як єдине ціле.

Можуть бути розсувними та розпашними. Для виготовлення компактної дверної коробки використовують довговічні матеріали. Дверне полотно можна пофарбувати, обклеїти шпалерами або залишити у тому варіанті, що пропонує виробник.

Приховані двері: переваги та особливості

Так звані скрытые двери міжкімнатні все частіше використовують для оформлення домашнього інтер’єру. Встановлюють їх у дорогих готелях та готелях, заміських клубах, офісних приміщеннях.

Крім високих естетичних якостей двері прихованого монтажу мають такі переваги:

  • використання першокласних матеріалів, зносостійкої фурнітури для створення, збирання та встановлення дверей;
  • тривалий термін служби;
  • можливість відкриття на 180°;
  • зміна дизайну дверей з кожним наступним ремонтом у приміщенні.

Встановити будь-які двері прихованого монтажу можуть професіонали в зручний для вас час у квартирі або заміському будинку.

Як встановити приховані двері?

Монтаж дверей прихованого монтажу забирає більше часу, порівняно із встановленням класичних аналогів. Потрібна ретельна підготовка отвору. Перш ніж приступити до робіт, майстер підбирає матеріали. Неможливо взяти і просто поміняти звичайні двері на приховані. Роботи мають на увазі серйозну підготовку.

Складання конструкцій здійснюється з перевірених часом матеріалів. Для виготовлення елементів дверей прихованого монтажу переважно використовуються МДФ і легкий метал — алюміній.

Якщо ви твердо вирішили ставити конструкції прихованого монтажу, довірити виконання всіх пов’язаних із встановленням заходів необхідно надійному майстру. Будь-які відхилення при влаштуванні конструкцій неприпустимі. Вибирати майстра краще за відгуками у відкритих джерелах чи рекомендаціям людей, яким ви довіряєте.

Серед усіх представлених у каталозі варіантів обов’язково знайдуться двері прихованого монтажу, що поєднуються з інтер’єром приміщення. Щоб отримати допомогу у виборі конструкцій, можна звернутися до менеджера по роботі з клієнтами, поставивши запитання через форму зворотного зв’язку або телефоном.