Готуючись до ремонту в квартирі або заміському будинку, як правило, ми відразу підбираємо новий дизайн і всі елементи інтер’єру. Двері – один з основних елементів, який повинен виконувати кілька функцій: розділяти приміщення на кімнати, робити їх комфортними та безпечними. Дуже важливо, щоб двері вписувалися в загальний дизайн інтер’єру і радували своїм зовнішнім виглядом

Для цих цілей відмінно підходять дерев’яні двері, зокрема двері з ясена. Даний матеріал користується популярністю серед багатьох людей. Ця популярність обумовлена ​​численними перевагами і корисними властивостями ясена. До речі, придбати якісні двери Пан Ясень можна за даним посиланням.

Зовнішній вигляд

Двері з ясена виглядають привабливо в будь-якому приміщенні. Неважливо, який дизайн: хай-тек, модерн, бароко або інший. Ясеневі двері впишуться в будь-який з них. Вони будуть приємно радувати господаря помешкання та його гостей. Це обумовлено, перш за все, широкою гамою кольорів дерева. Ви можете вибрати як світлі, так і темні варіанти дверей з ясена. Різні вигини, врізки та візерунки додатково прикрасять двері. Часто замовляють ясеневі двері з невеликими скляними вставками. Вони роблять двері ще привабливішими і сучаснішими.

Міцність і надійність

Двері з натурального ясена досить тверді і міцні. Зламати їх вкрай складно. Вони будуть надійно оберігати Ваше майно в будинку, кабінеті, офісі. Прослужать такі двері 100 і більше років. Вони не вимагають особливого догляду і добре витримують фізичні навантаження. Лише в одному ці двері не найкращий варіант – в ролі вхідних дверей. Але якщо дуже хочеться, то можна і ясеневі двері пристосувати до цього. Достатньо лише періодично обробляти їх і покривати лаком.

Інші властивості

Двері з ясена повністю безпечні для навколишнього середовища і для людини. Вони гіпоалергенні. Саме тому, даний матеріал часто вибирають для дверей в дитячу кімнату і спальню.

Звукоізоляція у ясена одна з найякісніших. Якщо Ви прийшли після складної робочої зміни і хочете відпочити – просто закрийте двері у спальню і шум з інших кімнат практично не буде доноситися.

Теплоізоляція у ясеневих дверей теж хороша. Потрібно лише опалювати одну кімнату, щоб тепло не розходилося по інших приміщеннях? Ясен з цим впорається на відмінно.

Вартість у дверей з ясена помітно нижча, ніж у дубових дверей, але всі властивості практично ідентичні. Це хороший спосіб придбати красиві і надійні двері за вигідною ціною.