Якщо ви прийшли до висновку замінити старе сантех.обладнання на нове, то перед тим, як поїхати в супермаркет за його придбанням, буде краще спочатку дізнатися, яких видів воно на даний момент випускається, а ще, якими параметрами слід керуватися при його підборі.

До речі, вибрати якісну елітну сантехніку можна в магазині imperiyasantehniki.com/brands/.

Вивчивши рекомендації, наведені в цій публікації, ви будете більш підготовленими, а це означає швидше приймете відповідне для вас і зважене рішення.

Гармонійність зобов’язана бути не тільки в музиці

Купуючи сантехнічну меблі, ванну або унітаз, кабінку для душа, біде або раковину, не забувайте, що ці всі елементи повинні підходити один до одного не тільки за кольором і якістю, але і по стильовому рішенню, і за матеріалом, з якого вони зроблені. Хоча, зрозуміло, ключовими постійно залишаються ці вимоги до цих виробів, як:

А) зручність;
Б) комфорт;
В) гігієнічність.

Що з приводу форми і розмірів санітарно-технічного обладнання, то тут на підбір споживача нерідко впливають його умови проживання, наявність вільного місця. Ясно, що для живуть в невеликій квартирі навряд чи підійде та сантехніка, яку нерідко встановлюють власники квартир великої площі. Але в будь-яких ситуаціях необхідно пам’ятати, що якість виробів також вважається важливим критерієм, так як сантех.обладнання в більшості випадків купується не на рік, а на десятиліття. Підбирати найлегше в онлайн магазині сантехніки.

Сантехнічні меблі з яких матеріалів краще підбирати?

Значна частина пропонованих на сьогоднішній день на ринку умивальників, біде, пісуарів і унітазів робиться з фаянсу (санфаянса), рідше, з порцеляни (санфарфора). Зовні їх не завжди є можливість відрізнити, але різниця все ж є.

Фаянс

Дана сантехніка ефектно виглядає, не виділяється важкою вагою, має відносно низьку ціну. Її матеріал володіє пористістю, завдяки цьому поверхня санітарно-технічного обладнання з фаянсу завжди покривається водостійкої глазур’ю.

Фарфор

Порцелянові вироби більш гладкі, ніж фаянсові, так як їх випал виконується за іншою технологією. Вони теж володіють і більшою стійкістю до дії перепадів температур. Дбати за сантехнічної технікою з порцеляни теж зручніше, через те що бруд не тримається на її поверхні. Фарфор рекомендується в більшості випадків підбирати для приміщень без опалення. Фарфорове сантех.обладнання дорожче керамічного і важче нього.

Серйозним недоліком порцеляни й фаянсу вважається те, що при падінні на поверхню зроблених з них виробів важких твердих предметів цілком можливо сантехніка даного типу як правило набуває тріщини і відколи або взагалі зруйнуватися.

Які ще матеріали застосовуються під час виготовлення санітарно-технічного обладнання?

Сантехніка з мармуру

Міцна, але дорога. А через те, що, що мармур володіє пористістю, сантех.оборудованіе з нього швидко вбирає бруд і, тому, вимагає безперервного уважного догляду.