Оформити стіни кімнати легко, коли дизайнер-професіонал самостійно підбере потрібні шпалери. А якщо такого немає? Тоді варто включити фантазію, не забуваючи про здоровий глузд, і почати.

Насамперед звертаємо увагу на приміщення. Кімната – це не тільки чотири стіни і підлогу. Меблювання, колір штор і фіранок, освітлення – все це грає важливу роль.

З чого ж слід почати, щоб поклейка шпалер пройшла швидко і без проблем?

Специфіка привабливості шпалер

Матеріал – це перше, на що варто звернути увагу. Паперові шпалери можуть бути практичними і оригінальними одночасно.

Для тих, хто віддає перевагу натуральність і природні кольори, були створені вінілові шпалери. Втілити свої фантазії стало простіше, але дорожче.

Шовкографія і тривимірні ефекти – найбільш популярні рішення для будь-яких приміщень. Варто відзначити, що доглядати за ними набагато простіше, ніж за паперовими.

Вініл влагоустойчив і добре ставиться до вологого прибирання з миючими засобами. Ще один істотний плюс – це їх щільність. Вони можуть приховати невеликі нерівності і потертості на стінах, дозволивши вам заощадити на повній обробці стін.

Прихильників екологічно чистих матеріалів порадують шпалери на флізеліновій основі.

Целюлоза, яка входить до складу, пропускає вологу і повітря, що робить їх доступними для будь-якого типу приміщення. Їх можна використовувати під фарбування і з готовою текстурою.

Вибравши підходящий варіант, варто звернути увагу на компанію виробника. Найбільш широкий вибір можна знайти в інтернет-магазині.

Для більш детального вивчення цієї теми варто переглянути кілька добірок для певних кімнат.