Більшість сучасних меблевих компаній починали саме із створення меблів для кухні. На перший погляд, використовувані матеріали не викликають питань. Однак при більш детальному вивченні питання вони обов’язково з’являться.

Використовуються різні матеріали, які диференціюються не тільки за фактурою і кольором, але і за ціною.

ЛДСП – сучасний універсальний меблевий матеріал

Звичайно, практично вся корпусні меблі сьогодні виповнюється з деревинно-стружкової плити. Хоча кілька років тому в цій технології трапився прорив. Ті, хто цікавився питанням раніше, пам’ятати, що головним ворогом ДСП завжди була волога.

Виробники врахували це і створили ЛДСП (ламіновану деревно-стружкових плит). Підвищення експлуатаційних характеристик дозволяє використовувати цей самий матеріал навіть в кімнатах з підвищеним відсотком вологості. Надалі корпусні меблі з ЛДСП може бути оброблена різними способами:

  • ламінація;
  • синтетичний шпон;
  • натуральний шпон.

Найчастіше, ламінація використовується саме з синтетичним шпоном. Таким чином, досягається ефект лакованого дерева. Хоча насправді це звичайна вінілова плівка.

Іншою перевагою ЛДСП вважається її міцність. При виробництві використовується на 40% більше клею і парафіну. Крім того, пресування відбувається при гігантському тиску.

Застосування ЛДСП у створенні кухонних меблів

З ЛДСП в більшості випадків виконують фасади кухонних шаф і тумб. В якості фінішного покриття цілком може служити і полімерне покриття (принт-тиснення під натуральне дерево).

Натуральний шпон в кілька разів дорожче синтетичного. І подібна ціна обумовлена ​​не тільки дорогою породою дерева. Справа в тому, що зрізати тонкий шар (сам шпон) можливо тільки за допомогою спеціального промислового обладнання.

Самому процесу передує довгий технологічний процес, який і забезпечує найкращий зовнішній вигляд кінцевого продукту. Варто відзначити, що ламіноване покриття набагато довговічніше, ніж меламін.

Будь-які механічні удари ламінована стільниця витримує без будь-яких проблем.