Переїзд на нову квартиру – справа радісна, але клопітка. Потрібно скласти чіткий план дій і список речей, що перевозяться, нічого не забути й все врахувати.

До речі, якщо вас цікавить послуга квартирные переезды, то переходьте за посиланням вже зараз.

Розглянемо деякі технічні моменти, які необхідно врахувати при розміщенні меблів та виконанні ремонтно-будівельних робіт:

1. Кріплення гардини може здійснюватися тільки до стелі, так як конструктивний вузол пристрою зовнішніх стін над віконним прорізом передбачає пристрій утеплювача, який не є жорстким матеріалом і не здатний витримати навантаження від ваги конструкції гардини, тюлі, штор та інших елементів.

2. При влаштуванні водонагрівача у ванних кімнатах виберіть місце кріплення в несучій стіні, так як вага конструкції з наповненим баком води значний.

3. Не розміщуйте навісні шафи, полиці, інші елементи та обладнання на вентиляційні канали.

4. Встановіть на вхідні двері додатковий замок та замініть існуючу личинку замка.

5. При закріпленні інших елементів на стіни, стелі та підлоги обов’язково керуйтеся схемою прокладання комунікаційних труб та розведення електромереж, щоб уникнути їх пошкодження.

6. При влаштуванні витяжного обладнання на кухні не перекривайте вентиляційний канал більш ніж на 50%.

7. Не встановлюйте меблі біля опалювальних приладів, оскільки порушується конвекція теплого повітря до світлопрозорих конструкцій, що сприяє утворенню конденсату. А якщо вам потрібно перевезти меблі, то вас мають зацікавити услуги перевозки грузов від професіоналів.

8. За наявності лоджії з холодною системою алюмінієвого профілю не утеплюйте її і не намагайтеся зробити герметичною, тому що при настанні негативних температур уся поверхня конструкції покриється конденсатом та льодом.

9. За наявності наклейки «колінне скло» на світлопрозорому отворі скління лоджії не видаляйте її. У разі пожежі та інших непередбачених ситуацій, що загрожують життю та здоров’ю громадян, цей отвір є шляхами евакуації.

10. Не розміщуйте сторонні предмети у місцях загального користування (сходи, проходи, коридори, холи), оскільки у разі пожежі та інших непередбачених ситуацій, що загрожують життю та здоров’ю громадян, вони є шляхами евакуації.

11. За бажання виконати перепланування/переобладнання приміщення зверніться за консультацією до Керуючої компанії або інших джерел розміщення інформації, в яких прописані актуальні вимоги до процесу погодження перепланування/переобладнання приміщень.

12. Інформуємо Вас про те, що у всіх нових будинках поява та розвиток тріщин – явище закономірне та неминуче. Тріщини виникають у монолітних конструкціях та виявляються на оздоблювальних шарах. «Усадка» конструкцій будинку триває 2-3 роки, протягом яких деформації несучих бетонних конструкцій загасають, і відбувається стабілізація тріщин, що виникли. Надайтеся цією інформацією при прийнятті рішення про виконання дорогого ремонту.

13. При виконанні дорогого ремонту пам’ятайте, що у разі виявлення прихованих будівельних дефектів, які потребують втручання з пошкодженням оздоблювальних матеріалів, будівельна організація не зможе провести ремонт. Зберігайте мінімальний запас застосовуваних Вами у ремонті будівельних матеріалів.

14. Не рекомендується зашивати люки для прочищення (ревізії) системи каналізації, оскільки він може знадобитися для проведення робіт експлуатуючої організації.