Організація ландшафтного дизайну на присадибній ділянці вимагає професійного підходу. Мова йде про те, що створений дизайн ділянки повинен володіти не тільки оригінальністю, але і деякими практичними якостями. Крім того, ніхто не говорив, що тренди в області ландшафтного дизайну можуть ігноруватися повністю.

Зокрема, всі знають про те, що таке альпійська гірка, і як її організувати у себе на ділянці. Але останнім часом стрімку популярністю набирає альпійський струмок. Нижче будуть представлені лише ключові моменти, що дозволяють уявити собі весь майбутній фронт робіт.

Що потрібно для створення альпійського струмка?

Насправді, організація не вимагає великих капіталовкладень. Нижче представлено все, що в принципі потрібно для створення альпійського струмка:

  • спецобладнання (помпа / насос);
  • комплект фільтрів;
  • будівельні матеріали для формування композиції;
  • натуральний камінь;
  • посадковий матеріал (рослинність).

Попередньо на ділянці вибирається локація, де і буде в подальшому розташований альпійський струмок. Зовсім необов’язково мати у своєму розпорядженні струмок на пагорбі. По суті, ми самі зробимо пагорб необхідної величини.

Крім того, важливо розуміти, що альпійський струмок виглядає більш привабливим з точки зору систематичного знаходження на присадибній ділянці. Порівняння ведеться з фонтанами та іншими штучними водоймами. Справа в тому, що в струмку вода постійно буде знаходитися в русі.

А це означає, що зацвісти вона не зможе ні за яких обставин.

Методика створення альпійського струмка

На обраної локації вибирається грунт. Відзначимо, що поглиблення робиться не тільки для отримання матеріалу, за допомогою якого в подальшому буде сформований пагорб для струмка, але і для розташування вищезазначеного спеціалізованого обладнання.

Встановлюється насос з фільтруючими системами. Далі все зібране обладнання перевіряється. Тепер залишається лише організувати дизайн альпійського струмка. Настійно рекомендується попередньо ознайомитися з фотографіями струмків в мережі.

Це дозволить в результаті добитися візуальної привабливості при створенні власного штучного аналога (вкрай важливо, щоб струмок виглядав натурально, природно).