Проведення своїми силами штукатурення стін і стелі вашого дому – це відмінний спосіб надати йому новий вигляд, а також заощадити на витратах, необхідних для найму підрядників.

Штукатурні роботи не тільки допоможуть відновити зовнішній вигляд вашого дому, але штукатурка буде також діяти як теплової бар’єр, і ефективно з мінімальними витратами допоможе підтримувати комфортну температуру в вашій оселі.

Матеріали які знадобиться придбати:

  • маяковий профіль;
  • правило;
  • штукатурка;
  • ґрунтовка;
  • нитка.

Виконання штукатурки при ремонті квартири заощадить велику частину бюджету, адже це дорогі роботи але не такі й складні і виконати можна самому.

Перш ніж ви почнете процес нанесення штукатурки, дуже важливо розуміти всю процедуру в цілому і засвоїти основні кроки штукатурних робіт, щоб забезпечити якісну і чисту обробку. Організованість і хороша підготовка всього необхідного обладнання – це теж дуже важливо для успішного штукатурення стін і стелі. Перед вами кілька порад, покликаних допомогти власникам будинків в проведенні успішних і ефективних штукатурних робіт своїми силами:

1. Перший крок – це ознайомлення з технологією подібних робіт в інтернеті, поради по самостійному обштукатурюванню стін і стелі. Як результат, ви повинні мати чітке уявлення про те, що і як потрібно робити.

2. Купівля будівельних матеріалів та інструментів – необхідну сировину для штукатурки, а також відра для змішування, кельми і т. д. У будівельних магазинах продається кілька видів готових сумішей для штукатурки, які дуже зручні і прості в застосуванні.

3. Використовуйте допомогу інших членів сім’ї – при проведенні штукатурення стін і стелі наявність помічника значно полегшує процес, а також робить задачу більш приємною.

4. Захистіть всю робочу зону – перед початком штукатурних робіт переконайтеся, що вся меблі та підлога повністю накриті. Згодом це допоможе вам уникнути непотрібних зусиль з чищення і прибирання будинку.

5. Підготовка необхідного обладнання та інструментів – все повинно бути готове для приготування суміші, так як вона швидко схоплюється

Процес робіт:

  • встановіть маякові профілю за рівнем;
  • прогрунтуйте стіни;
  • замішайте і нанесіть суміш на стіни;
  • вирівняйте правило по маяках.

Після тригодинного висихання маяки зі стін, зробити це треба відразу чи потім складніше. Вранці замажте шпателем канавки від маяків і стіни готові. Як бачите виконати ремонт новобудови своїми руками не так складно.