На жаль, про те, як можна оформити офіційні документи на гараж деяким громадянам України не до кінця зрозуміло. В результаті чого близько 10-ти відсотків від загальної кількості гаражів в країні залишаються незаконними спорудами, які адміністрація міста може просто знести.

За даним посиланням https://dozvil.ua/uk/oformlenie-garazha можна дізнатися про те, як отримати професійну допомогу в питанні оформлення права власності на гараж. Крім того, тут можна дізнатися про те, що фахівці цієї компанії пропонують свої послуги на ринку нерухомості Києва і Київської області, а також гарантовано позитивні рішення задачі приватизації гаражної будівлі.

Легалізація гаража: про закон

Безумовно, кожен бажаючий приватизувати свій гараж може відкрити закон «Про власність», прийнятий в далекому вже 1991 році, де прочитати такі рядки: фізичні особи, які є громадянами України, повністю виплачують пайовий внесок можуть оформити право власності на гараж. Однак навіть після цього не стає зрозуміліше, що ж говориться насправді в законі. Йдеться про те ж в ньому про те, що необхідно в першу чергу бути власником шматочка землі, на якому побудований гараж. Як стати власником цього «шматочка» – питання досить актуальне, оскільки не всі з нас добре розбираються в тонкощах сучасного законодавства. Але, це не біда, оскільки на допомогу завжди можуть прийти досвідчені і професійні фахівці. Наприклад, ті, які працюють у вищезгаданій компанії.

Який саме гараж можна легалізувати?

Ви здивуєтеся, дізнавшись про те, що не всякий гараж можна і потрібно легалізувати. Скажімо, якщо ваш гараж «легкий» металевий, то він не вважається нерухомістю, адже його можна занурити і відвезти на інший «шматочок» землі. Однак цей «шматочок» повинен бути вашою власністю, або ж у вас повинен бути договір оренди цього «шматочка».

Що ж стосується капітального, наприклад, цегляного або бетонно-блочного гаража, то тут інша справа. Мало того, що його власник повинен бути власником землі під ним, він повинен ще й його власником, а ще він зобов’язаний мати документальне підтвердження того, що його гараж побудований з дотриманням усіх існуючих норм.

Іншими словами, допомога фахівців в цьому питанні, явно зайвою не буде.