На даний момент, будівництво цегельних будинків вже трохи відходить назад. Багато сучасних будівельних компаній вже давно застосовують інші матеріали для будівництва.

Наприклад, піноблок або газовий бетон. Але куди більш популярним є каркасні будинки. Це досить нова система будівництва будинку. Це дійсно цікаві будинки, які мають нетипову систему будівництва. Будинки дуже легкі, відмінно підходять для житла в будь-яких куточках Європи і Азії. Багато людей тим не менш, не дуже добре ставляться до подібних будинках, так як вважають, що вони ненадійні і у них взагалі немає переваг. Але насправді, вони набагато зручніше цегляних і блокових будинків. Для приватного житла це відмінний варіант, якщо ви збираєтеся будувати будинок з нуля.

Не варто забувати той факт, що подібні будинки будуються дуже і дуже швидко. Не потрібно чекати, поки застигає цемент, схоплюються цеглини і так далі. Але при будівництві каркасного будинку, важливо знайти хорошу компанію, яка зможе зробити все рівно і якісно. Каркасні будинки мають масу переваг і зараз ми це розглянемо.

Переваги каркасних будинків

В першу чергу, це вартість подібних будинків. Вона значно нижче, в порівнянні зі звичайними цегляними будинками. Це дійсно зручно, так як у вас залишаються кошти на облаштування будинку. У порівнянні з кам’яними будинками, ціна нижче в кілька разів.

Легкість. Легкість це досить важливо, тому що чим легше конструкція, тим менше всядеться фундамент. Це дійсно важливо, так як будинок простоїть довше, не буде проблем з ремонтом. Взагалі, його можна поставити на фундамент палі, який взагалі не вимагає застигання.

Швидкість будівництва. Будуються такі будинки неймовірно швидко. Потрібно звести каркас і обшити його. Все це робиться за все за місяць або за півтора, що дуже і дуже швидко.

Мінуси так само можуть бути присутніми. Так як це дерево, деякі місця в будинку будуть досить сильно скрипіти. Це проблема характерна для дерева в цілому. Будувати повинні бути максимально кваліфіковані, так як є ймовірність, що будинок буде неякісним. Намагайтеся звертатися виключно до великих компаній.