У всіх розвинених країнах каркасне будівництво давно є популярним . Сполучені Штати Америки, Японія, Великобританія, Німеччина, Франція, Канада та багато інших  країн повсюдно використовують переваги цієї технології як в промислових, так і в індивідуальних цілях.

Каркасні будинки дуже надійні і можуть дуже довгий час простояти, зберігаючи споживчі властивості. Будинки, побудовані за цією технологією, дозволяють вирішувати самі цікаві дизайнерські завдання, і при цьому вони не схильні до усадки. Вони також допомагають заощадити кошти, так як підлоги, покрівля і стіни теплоізольовані вже спочатку.

Зазвичай будівництво каркасних будинків відбувається з використанням готових проектів, оскільки їх різноманітність надзвичайно велике. Котеджі збирають прямо на ділянці на основі дерев’яних стійок, об’єднаних горизонтальними обвязками, прогонами і балками. Середньостатистичний каркасний котедж можливо звести всього за 8 тижнів, при цьому не привертаючи до будівництва складну техніку і великий загін робітників. Як правило, замовник в’їжджає в повністю готовий житловий будинок з усіма комунікаціями і завершеною обробкою вже через 3-4 місяці.

Ще однією перевагою такого будівництва є те, що замовник точно знає, в яку суму воно обійдеться в підсумку. Тут немає ризиків і додаткових щомісячних витрат, а для того, щоб отримати точний розрахунок майбутніх витрат, досить просто звернутися в компанію і подати заявку.

Наступною перевагою каркасною технологією є простота перепланування будинку. Внутрішні перегородки не є несучими, і їх конфігурацію при бажанні можна змінити. Крім того, каркасні стіни – дуже легкі і не схильні до усадки. При цьому головний секрет надійності каркасного будинку – використання якісної деревини. Сирий і занадто швидко висушений матеріал може з часом порушити геометрію конструкції. Саме тому потрібно дуже уважно ставитися до вибору фірми-підрядника і довіряти лише компаніям, що давно працюють на ринку і підтвердив свою кваліфікацію.