Все просто: комфортний сон неможливий без зручного ліжка. Неправильно підібрані меблі створять чимало дискомфорту, що негативно позначиться на якості життя. Це зовсім не перебільшення!

До підбору ліжка потрібно підходити з усією відповідальністю. Про те, що необхідно враховувати в процесі вибору, ми розповімо далі.

Невелика ремарка: якщо ви бажаєте, щоб ліжко ідеально підійшла вам за розміром і зовнішнім виглядом, ви можете придбати її на замовлення.

  • Форма. Якщо ви плануєте спати поодинці на ліжку, можете дати волю фантазії: наприклад, придбати овальну модель. Якщо ж на ліжку буде відпочивати ще хтось, краще купити класичну прямокутну меблі. Це оптимальний варіант для двох.
  • Розмір. Визначити його нескладно: необхідно врахувати антропометричні дані найбільшого людини, який буде спати на ліжку. Додайте до отриманих цифр 10-20%, адже вона не повинна бути «впритул». Може трапитися так, що ви не знайдете в наявному асортименті модель, яка ідеально підійде за розміром. В такому випадку можете скористатися послугою виготовлення меблів на замовлення.
  • Каркас. Все залежить від того, хочете ви заощадити або купити надійну ліжко. Якщо бюджет сильно обмежений, віддайте перевагу каркасу з МДФ або ДСП. Така ліжко обійдеться дешевше, але з нею потрібно акуратно обходитися: цей каркас не призначений для серйозних навантажень. Більш міцні варіанти – цільна деревина і метал. Купивши модель з таким каркасом, можна розраховувати на те, що ліжко прослужить вам 10 років і більше.
  • Матрац. Тут рекомендації зайві. Вибір залежить від ваших особистих переваг. Є більш жорсткі матраци, а є помягче. Якщо ви плануєте купувати ліжко в звичайному, а не мережевому магазині, просто сядьте на кілька миттєвостей на матрац, пощупайте його.

Також індивідуальним параметром є дизайн ліжка. Якщо вам складно самостійно визначитися з бажаним зовнішнім виглядом, зверніться до дизайнера. Він підбере найкращий варіант з урахуванням наявних в кімнаті відтінків і елементів інтер’єру.

Слідуючи вищепереліченим рекомендаціям, ви неодмінно купите ліжко, яка повністю задовольнить ваші потреби.