Плануючи зведення нового будинку, забудовник, перш за все, продумує з яких матеріалів його зводити.

Безумовно, хочеться, щоб готова будівля була красива, тепла, довговічна, комфортна для проживання, екологічно чиста, а так само дуже надійна. Важливу роль в процесі планування майбутнього будівництва грають і матеріальні витрати, які в кінцевому результаті бажано звести до мінімуму.

При вирішенні питання у виборі будівельного матеріалу для будівництва будинку рекомендується згадати народну мудрість, яка говорить – “все геніальне – просто”. Цим твердженням керується і сучасне будівництво, тому останнім часом при будівництві будинків все частіше і частіше стали використовувати газобетонні блоки, які відповідають бажаним вимогам.

Статистика показують, що вдома з газобетону зводяться буквально за один сезон. Цей будівельний матеріал доцільно використовувати для спорудження несучих стін і перекриттів. Газобетон допускається застосовувати при зведенні, як багатоповерхових будівель, так і котеджів, незалежно чи буде ця споруда економ та еліт класу.

Швидкість будівництва будинків з газобетону пояснюється простотою і легкістю використовуваних технологій. Адже даний будівельний матеріал дуже легко піддається обробці, йому легко надати потрібну форму. Крім цього кожен газобетонний блок характеризується ідеальними геометричними пропорціями, завдяки чому вдається уникнути багатьох неприємностей – утворення щілин, тріщин, непотрібних отворів і т. д. Слід відзначити також, що газобетонні стіни не вимагають складної внутрішньої і зовнішньої обробки, а це суттєво позначається на часу, який витрачається на весь процес будівництва.

Практика вже довела, що будинку з газобетону, незважаючи на оперативність їх зведення, здатні прослужити жоден десяток років. Це пояснюється міцністю і надійністю даного будівельного матеріалу, який чудово виносить великі навантаження і дає мінімальне навантаження на фундамент в силу свого невеликого ваги. Газобетон характеризується високою теплопровідністю, не горить, не гниє, стійкий перед впливом комах, а так само не виділяє шкідливих речовин. Готове спорудження з газобетону не дає суттєвої усадки.

На сьогоднішній день технології сучасного будівництва дозволяють поєднувати газобетон з іншими будівельними матеріалами. Цей аспект дає можливість об’єднати в одному будові натуральність, функціональність і економічність.