Газобетон – це універсальний будівельний матеріал, який отримується шляхом спінювання компонентів, які входять в його склад, де алюмінієва пудра вступає в лужну реакцію, утворюючи при цьому пористу структуру.

Переваги газобетонних блоків

Поряд з теплоізоляційними і властивостями міцності газобетонні блоки володіють і легкістю, що полегшує роботу при будівництві. Викладають з нього несучі стіни, що зберігають в будинку комфортну температуру влітку і взимку. Газобетон негорючий матеріал, безпечний з точки зору екології, що ставить його в ряд безпечних.

Простота обробки, його можна пиляти звичайною ножівкою робить його універсальним матеріалом. Єдиним мінусом є його крихкість і поганий контакт з металевими елементами.

Зміст вапна призводить до реакції з металом, при підвищеній вологості.

Способи кладки

Перед тим, як приступити до кладки блоків, необхідно підібрати клей або розчин. Можна придбати готову суміш з цементу і піску або спеціальний клей, призначений безпосередньо для газобетону.

Клей необхідно наносити на поверхню шаром не більше 3 мм., Цементна суміш ж наноситься шаром в 1 см, що збільшує витрату матеріалу.

Будівництво

Якщо, вирішили зводити самостійно, необхідно починати з фундаменту. Міцний і міцний фундамент, запорука успіху подальшої забудови.

Перший ряд газоблоків укладається на цементну суміш, незалежно від подальшої укладки, для кращого зчеплення з фундаментом і додання герметичності.

Перед укладанням, блоки необхідно змочувати, щоб вони надалі не витягали вологу з розчину.

Як викладеш перший ряд, так і буде виглядати вся стіна, тому необхідно кладку виробляти виключно за рівнем. Обов’язково промивайте бічні частини блоків, для збільшення зчеплення і підвищення міцності і герметичності. Кожен наступний ряд укладайте в шаховому порядку, за принципом цегляної кладки.

У місцях, де будуть встановлюватися вікна, необхідно зробити підсилюють конструкції за допомогою металевої арматури покладеної в попередньо пропиляні пази. Після чого всі виїмки закласти будівельним розчином.

Дотримуючись нехитрих правил будівництва, будинок буде міцним і надійним.