Для будівництва житла необхідно правильно вибрати матеріали, створити докладне креслення, а потім приступати до основної роботи.

Цегла користується попитом, так як відрізняється екологічною чистотою і простими способами укладання.

Способи укладання цегли

Після того як буде підготовлений фундамент, починають укладання матеріалу, при цьому необхідно дотримуватися правил.

Процес починають виконувати від кутової частини, між елементами не залишають зазори, щоб цеглини добре поєднувалися, накладають розчин в потрібній кількості. У шов, на розчин укладають сітку з металу для додання міцності.

Всі елементи необхідно простукувати, щоб між ними не утворювалася повітряна маса. Для вікна і дверей залишають отвори потрібного розміру і форми, як обмеження, укладають стовп із залізобетону.

Щоб отримати рівну поверхню без відхилень, натягують шнур по горизонталі за допомогою рівня, по ньому роблять укладку. Будівництво будинку з цегли виконується самостійно або спеціальними бригадами.

Стіна може зводитися в 4 цегли, колодязів методом, в півтора або два елементи, перед основною роботою, необхідно вибрати тип укладання.

Різновиди і особливості цегли

Для спорудження будівель застосовують силікатна або керамічний вигляд виробу. Перший матеріал містить вапно і кварцовий пісок, відрізняється пористістю, це створює дихаючі поверхні. Силікатна тип володіє високою теплоізоляцією і звукоізоляцією, стійкістю до морозів і вогню, гарною якістю. Матеріал може бути цілісним або з пустотними отворами зсередини. За рахунок невеликої ваги, на підставу виявляється мінімальне навантаження.

Керамічний вид виготовляється з дрібної глини, відрізняється міцністю, стійкістю до руйнування, високим показником теплопровідності. Поризована структура дозволяє зберегти тепло всередині приміщення і забезпечує якісний обмін повітря. Вироби мають доступну вартість, їх можна поєднувати з іншими матеріалами.

З цегли зводять житлові будинки, дачні споруди або будівлі господарського характеру. Правильний вибір матеріалу і його укладання створюють надійну і міцну конструкцію. Укладання необхідно виконувати в суху і теплу погоду, спочатку готують креслення, на підставу виконують монтаж цегли.