Подібна технологія по заливці пінополістиролу, використовується при будівництві із залізобетонних конструкцій. Цей матеріал володіє відмінними ізоляційними властивостями, що дозволяє будувати надійні, але при цьому негроміздкі конструкції.

Пластини з пінополістиролу з’єднуються між собою спеціальними перемичками, наприклад з ПВХ або з того ж матеріалу, що і пластини. Їх розміри невеликі – блоки довжиною близько півметра. І вони все досить легкі, практично невагомі настільки, що пересувати і піднімати їх зміг би навіть дитина.

Ці модулі всередині мають порожнини, які в подальшому – в процесі будівництва заповнюють бетоном. На них також існують спеціально сконструйовані для цієї мети замки, які дозволяють дуже швидко, точно і надійно з’єднати блоки між собою. Весь процес роботи з ними не трудомісткий, а схожий на дитячу гру – збірку конструктора “лего”, наприклад.

Для тих, хто любить будівництво, як процес працювати з таким матеріалом саме задоволення. Унікальна конструкція замку також перешкоджає витіканню з блоків бетону. За допомогою модулів можна з легкістю спорудити монолітну бетонну стіну. Вона з обох сторін – як зсередини, так і зовні обробляється звукоізоляційній і теплопровідної оболонкою, яка зроблена з пінополістиролу.

Незнімна опалубка застосовується в різних сферах будівництва. З її допомогою можна реконструювати старі будівлі, що дозволить відслужити їм ще чималий термін. Можна також нарощувати поверхи в будівлі або модернізувати застарілі споруди. Ще вона використовується в різних видах будівельних робіт – при укладанні фундаменту, формування несучих стін і планування перегородок, для перекриття дахів.

Всього кілька років тому такий вид будівництва будівель і котеджів був доступний лише заможним клієнтам. Тому що процес був дорогим, але зараз все стало інакше. Опалубка перестала бути розкішшю – це скоріше зручний і економічно дуже вигідний матеріал. Він доступний широкому колу людей, і від цього все більше набирає популярність.

Крім простоти у використанні і легкості у даного будівельного матеріалу є й інші переваги. Він високо екологічний, наприклад. Довгий досвід роботи з цією технологією ще раз доводить, що матеріал хороший для швидкого будівництва комфортних і теплих будинків з хорошою шумоізоляцією.

Опалубка з полістиролу дає нам можливість спорудити таку ж площу стіни, як наприклад, з дерева або цегли, але за пів години часу. А товщина такої стіни буде десь близько 25 см., Що значно нижче ніж, якби скористалися будь-яким іншим матеріалом такої ж надійності. І який мав би аналогічну можливість зберігати тепло. Стіни, при такому зведенні, мають високу технологічність, а витрати на опалення такого приміщення будуть менше в порівнянні з цегляним, рази так в чотири.

Ще будівництво будинків з незнімної опалубки дозволяє отримати в користування додаткову площу, яку надалі можна використовувати для кращої меблювання і затишку. Адже, всі ми прагнемо отримати більш просторе житло, де кожен член сім’ї буде відчувати себе комфортно. А точніше сказати, чудово!