Завдяки сучасним можливостям в будівельній галузі можна звести затишний, комфортний, красивий заміський будинок з терасою, мансардою, а ще практичніше з гаражем.

Є два способи створення проекту будівлі – вибрати готовий варіант або ж зайнятися розробкою креслень своїми руками, а з огляду на той факт, що є безліч спеціальних графічних програм, то зробити це нескладно.

Різновиди проектів будинків з гаражем

Ще на етапі планування будинку, потрібно передбачити багато нюансів, в тому числі є є автомобіль, то варто подбати про гаражному приміщенні, щоб максимально захистити транспорт. На даний момент є два варіанти побудувати будинок з гаражем:

  1. Використовувати в якості гаража підвальне приміщення.
  2. Прилаштувати стоянку для машини безпосередньо до будинку, але це повинен бути цілісний проект, тільки так можна врахувати безліч вимог, правил.

Серед переваг таких будинків можна виділити наступне:

  • Комфортність, відсутня необхідність виходити з дому, щоб сісти за кермо, особливо, якщо на вулиці мороз або дощ.
  • Універсальність, полягає тому, що гараж може служити приміщенням для зберігання різних предметів, або, якщо дозволяють параметри, бути майстерні.
  • Економічність, як будівельних матеріалів, так і витрат на проведення електрику та інших необхідних комунікацій.

Важливо, щоб дизайн гаража і вдома гармоніювали між собою, досить часто для їх обробки застосовують ідентичні матеріали, стильове рішення.

Особливості створення проекту будинку з гаражем

По суті, покрокова технологія етапу проектування будинку має багато схожості з іншими конструкціями, але все ж є ряд відмінних моментів. Насамперед, підшукується місце під будівництво будинку, оформляються всі необхідні дозволи, потім потрібно максимально точно уявити майбутнє житло, визначитися з розмірами, кількістю поверхів і іншими деталями.

Важливо правильно складе креслень, без найменших помилок, обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб бути впевненими в точності розрахунків, в іншому випадку, в ході будівництва можуть виникнути певні труднощі. Потрібно продумати, які матеріали потрібні для будівництва будинку з гаражем, розрахувати витрати.