Квест вважається командною грою, в якій учасникам слід побувати в незвичному просторі і навчитися приймати рішення. Сучасні квести обладнані дуже добре. У них встановлюються якісні декорації, так що учасники відчувають себе як в реальності. Є страшні квести, головоломки, детективи, і т.д. Ви можете вибрати квест на свій смак.

Види квестів

Існує наступні види квестів:

   1. Квести в реальності. У таких квестах присутня чітка сюжетна лінія, персонажі. Кімнати тут можуть залишатися відкритими, але якщо ви покинете будинок, то проведення головної місії закінчиться, і ви станете тим, хто програв. Такий квест вважається оригінальним або запозиченим з відомих сюжетів. У цих квестах можуть застосовуватися спецефекти, оригінальні сюжети, здатні помістити учасників в іншу реальність. Таким є золота лихоманка квест київ, а також інші.
   2. Перфоманс. Це квести, в яких беруть участь актори. Вони взаємодіють з гравцями протягом всього періоду гри.
   3. Екшн. Тут учасникам знадобиться підключити голову, але і фізично підготуватися. Такий квест рекомендується проходити в зручному одязі. Крім завдань на логістику потрібно буде долати перешкоди, рухатися по локаціях.
   4. Морфеус. Це квест, який проходить в маленькій кімнаті, коли учасники знаходяться з закритими очима в абсолютній темряві. Всі дії, які відбуваються в грі, гравцям розповідає оператор.
   5. VR-квести. Це нова розвага з окулярами віртуальної реальності. Тут пропонуються не тільки загадки на логіку, а й застосування оригінальних здібностей гравців.

  Переваги квестів

  Ігри в реальності набагато цікавіше, ніж картинг, пейнтбол або кіно. Вони залишають багато вражень, дозволяють учасникам спілкуватися один з одним. Завдання, які потрібно виконувати, можуть бути різноманітними. Це може бути рішення головоломок, пошук предметів, виявлення пасток.

  Ціна участі в квесті не набагато вище, ніж ціна походу в кіно. При цьому ви отримаєте набагато більше вражень. Ви зможете влаштувати неймовірна пригода і повеселитися разом зі своїми друзями. У квестах розвиваються ерудиція, фізична активність. Всі учасники отримують неймовірні враження. Якщо ви жадаєте яскравих вражень, обов’язково відвідайте квест.