Холодна підлога – це основна проблема, з якою стикаються власники квартир і будинків з керамічними покриттями. Її можна вирішити за допомогою електричної системи підігріву. Це зробить житло більш комфортним, до того ж поліпшить мікроклімат у приміщенні.

Плюси і мінуси електричної теплої підлоги

За допомогою електричного статі можна домогтися рівномірного прогрівання приміщення. Система вирівнює температуру в кімнаті і це попереджає протяги і створює сприятливі умови для життя.

Серед переваг теплої електричної підлоги, яку радимо замовити на сайті https://skladpolov.com.ua/, можна відзначити:

1. Універсальність – такі системи можна встановлювати в спальні, кухні, ванній кімнаті.
2. Повна захищеність від протікання.
3. Регулювання і рівномірність прогріву.
4. Не потрібна установка додаткового обладнання або водонагрівачів.
5. Швидкий монтаж і підключення.
6. Підходить для будь-якого підлогового покриття.
7. Надійність і простота сервісного обслуговування.
8. Мінімальне навантаження на перекриття.

Варто відзначити, що в більшості випадків для роботи системи вистачить 220 В. Але для підключення великої площі статі, можливо буде потрібно підключення більшої потужності.

Недоліки електричної теплої підлоги:

1. Високий витрата електроенергії.
2. Можливі замикання при неправильному монтажі і сервісному обслуговуванні.
Узгодження з комунальними службами не потрібно. Але при підключенні слід розрахувати чи вистачає потужності виділеної лінії.

Яка електрична тепла підлога краща?

Існує кілька варіантів електричної теплої підлоги, і кожен з них має свої нюанси монтажу.

Варіанти електричних теплих підлог:

  • Кабельні. Цей варіант підлог призначений для укладання під плитку і керамограніт. Кабелю укладаються на бетонну стяжку товщиною до 5 см. Це значно збільшує навантаження на перекриття будинку, тому в старих будинках краще відмовитися від цього варіанту.
  • Мати. По суті це армована сітка з нагрівальним кабелем. Такий варіант найкраще підійде для укладання під керамічну плитку. Кахель просто клеїться поверх системи. Монтаж і підключення такої системи здійснюється максимально просто. Але такі мати стоять практично в два рази дорожче.
  • Плівкова тепла підлога. Плівкова тепла підлога працює за рахунок нагрівання вуглецевих елементів, що генерують інфрачервоне випромінювання. Товщина плівки до 4-х міліметрів, електроенергії він споживає на 20-25% менше. Але тут варто враховувати, що можна використовувати далеко не кожен клей.
  • Стрижнева. Особливістю такої системи є невеликі карбонові трубки, з’єднані проводять проводом. Монтаж стрижневого підлоги проводиться в стяжку. Перевагами статі є його економність в порівнянні з кабельними елементами. Але, в той же час, дуже багато користувачів відзначають ненадійність і недовговічність системи.

Споживання електрики

Головним критерієм, який слід враховувати, вибираючи тепла підлога, є споживання електрики. Найменш економним вважається нагрівальний кабель. Особливо якщо він укладений з невеликим кроком. Найбільш економною вважаються інфрачервоні підлоги. Так плівка прогріває приміщення за 15-20 хвилин, в той час кабелю на це буде потрібно кілька годин.

Електричний теплі підлогу будуть ідеальним варіантом для кухні або ванної кімнати. Площа поверхні невелика, а ось нагрівання приміщення відбувається дуже швидко. У житлових приміщеннях таку підлогу варто використовувати лише як додатковий варіант обігрівання.