Має бути пора ремонту і ви не знаєте, як оформити свою квартиру? Прийшов час вибирати дизайнера інтер’єру. Залежно від обсягу ремонтних робіт вам доведеться провести разом від кілька місяців до декількох років.

За цей час дизайнер, найкращі професіонали тут: https://savytskyydesign.com/, дізнається про вас безліч фактів, необхідних для правильного оформлення інтер’єру і наповнення кімнат. Крім професійних якостей, він повинен володіти приємним характером – якщо ви не знайдете спільну мову з першого погляду, сенсу продовжувати спільну роботу немає.

Рекомендації по вибору дизайнера

Дотримуючись простих порад, ви з легкістю підберете відповідного дизайнера.

  1. Однакові погляди на прості речі. Якщо попередні проекти професіонала вам до душі, то можна подумати про продовження роботи разом. Не важливо кількість дипломів, якщо ви по-різному бачите красу.
  2. Простота в спілкуванні. Якщо ви комфортно почуваєтеся в компанії дизайнера і розумієте один одного з півслова – можна працювати. Поява розбіжностей на етапі знайомства закінчиться крахом проекту.
  3. Перевагою буде уміння майстра користуватися програмами для створення 3D макетів приміщень. Завдяки цьому можна буде значно спростити розуміння ваших бажань. Візуалізація проекту дозволить побачити на власні очі розстановку меблів, світильників, забарвлення стін і так далі.

Не забудьте поцікавитися про помилки дизайнера в минулих проектах. Головне не помилки, а вміння знаходити рішення ситуації, що склалася – якщо проблемні проекти закінчувалися вдало – перед вами справжній професіонал.

Заздалегідь визначте бюджет

Послуги дизайнера можуть коштувати по-різному. На вартість послуг впливає професіоналізм, наявність досвіду роботи, кількість зустрічей і багато інших чинників. Це варто врахувати при плануванні бюджету на весь ремонт.

Кошторис повинен включати не тільки послуги професіонала, але і вартість матеріалів, їх транспортування, покупка нових меблів, елементів декору, електрики і сантехніки. Якщо у вас виникають труднощі з плануванням витрат грошових коштів – виберіть дизайнера, який допоможе розподілити кошти на ваш ремонт.

Як повинна виглядати кімната після ремонту?

Якщо ви можете відповісти на питання про оформлення майбутньої кімнати – півсправи зроблено. Вибирайте стиль, приблизне розташування предметів інтер’єру і тоді не виникне труднощів у поясненні своїх бажань професіоналу. Якщо самому важко придумати, як повинна виглядати кімната, подивіться фотографії інтер’єрів, представлені в інтернеті. Вони допоможуть визначитися зі стилістикою і вибрати відповідний інтер’єр оновленої кімнаті. А дизайнер зможе доповнити ваші напрацювання грамотними радами.