До числа місцевості з нахилом поверхні відносять: пагорби, гори, невеликі спуски. Залежно від нахилу рельєфу організовано класифікацію: рівна ділянка, із середнім, різким або малим нахилом. Сьогоднішні методики зведення будівель передбачають адаптацію до особливостей ділянки, тому навіть складні завдання вирішуються на етапі проектування і реалізації будинків. Часто саме модульні житлові будинки стають оптимальним рішенням для ділянок даного типу.

Можливість будувати будинки доступна для таких місцевостей:

  • Невеликий нахил поверхні – менше 8%;
  • Середній нахил рельєфу – 8-20%;
  • Крутий схил – більше 20%.

Менше 3% нерівності вважається адекватною для звичайного ділянки і не впливає на специфіку зведення будівель. Будь-які проекти доступні при рівному рельєфі, або невеликому нахилі. Фахівці з організації будівельних робіт даної категорії здатні реалізувати практично будь-які побажання, адаптувавши їх до нерівності землі.

Для вирішення проблем нерівного ландшафту практикуються різні методи: зрізування частині пагорба, підсипання грунту, створення спеціальної планування. Індивідуальний проект враховує особливості конкретного схилу і очікування замовника. Саме співпраця з фахівцями дозволяє раціонально використовувати земельну ділянку, не дивлячись на недоліки його розміщення.

Існують різні схеми облаштування будівництва на майданчиках з нерівною місцевістю. В індивідуальному порядку фахівці можуть підібрати блок-модуль та інші рішення. Оскільки рельєфність вимагає багатьох коректив, важливо присвятити складні розрахунки і будівельні процеси професіоналам галузі.