У нинішній час, дерев’яні будинки зі зрубу відносяться до найбільш затребуваних не тільки в Європі, а також у багатьох вітчизняних країнах.

У минулі роки зруб вважався проблемним матеріалом через безліч недоліків, наприклад, гниття, освіти на деревині грибка і хвороб, а також жалюгідний вигляд. Однак, з плином часу і удосконалення технологій, фахівці змогли знайти правильне рішення. Виробництво ідеально гладких і ідентичних оциліндрованих колод з поєднанням нових технологій обробки спеціальними складами зробили будівельний процес затребуваним, популярним і доступним.

Завдяки продуманим проектам зруби можна легко і просто монтувати за лічені години. Оскільки на будівельну ділянку приходять вже готові вироби. А весь трудомісткий процес відбувається на виробничому цеху.

Переваги оциліндрованої колоди

Дерев’яні будинки з оциліндрованих колод мають цілу низку переваг:

  • Екологічність. В першу чергу необхідно виділити, що дерево має оздоровчими властивостями через натуральності матеріалу. Дерев’яні стіни будуть випромінювати, і створювати здоровий мікроклімат всередині будівлі. Також дерево добре пропускає повітря і вбирає зайву вологу, тим самим регулюючи температурний рівень вологості.
  • Привабливі зовнішні якості. Оциліндрованниє колоди створюються з масиву гладких і правильних форм, які в процесі монтажу збираються за методом конструктора. Природні якості створюють оригінальний зовнішній вигляд, завдяки гарним квітам і фактурами дерева.
  • Високий рівень теплоізоляції і довгий період використання.
  • Швидкий період будівництва і доступність. Будівлі з даного матеріалу зводяться в найкоротші терміни – два-три тижні.
  • Престиж. Зроблені з колод будови мають розкішним видом.

Будівництво споруд з оциліндрованих колод є практичним рішенням.