В даний час відновився стійкий інтерес до цього виду будівництва.

Інноваційні досягнення хімічної індустрії дозволяють впоратися з такими основними недоліками дерев’яного будівництва, як схильність деревини до гниття і підвищеної небезпеки виникнення пожежі. Завдяки великому переліку засобів для обробки деревини ризик істотно зменшується, що гарантує інтерес з боку заміських забудовників. Тому, будівлі з колоди, зрубані вручну, як і раніше залишаються елітою дерев’яної архітектури.

Екологічність

Побудоване житло з колоди ручної рубки, напевно, це самий екологічний з наявних типів житла. Так як воно споруджено з природної деревини, яка проходить обробку лише вручну, слідчо, береже все власні природні характеристики.

Деревина з дерев хвойного лісу виділяє фітонциди, які здатні дезінфікувати і проявляють позитивний вплив на ваше самопочуття, так як вбивають шкідливі мікроорганізми в приміщенні і володіють особливим запахом, що створює у вашій оселі атмосферу хвойного бору.

Здатність «дихати»

Колода ручної рубки утворює всередині будівлі природний обмін повітря, тобто дихає. Такої можливості бракує в інших оселях, не рахуючи житла зведеного з колоди, дерево не схоже на інший будматеріал присутністю пір, пускають свіже повітря зовні до вас в житло. Побувавши хоч раз в будинку з дерева, ви зрозумієте, як просто і по-особливому приємно в ньому перебувати.

Теплозбереження

Рубаний будинок має фактично нульовий провідність тепла, слідчо, в цій оселі тепло в морозну зиму, адже деревина прекрасно зберігає тепле повітря всередині вашого будинку. Свіжо в спекотне літо, адже всередині будівлі з дерева формується особливий мікроклімат. Такий будинок не пускає ні мороз, ні спеку. У будь-яку погоду ви будете відчувати себе комфортно.

Зовнішній вигляд

Будинок з колоди рубаний вручну схожий з будинком з народних казок. Він виглядає чудово, якісно, ​​недешево, підтверджуючи правильний вибір його власника. А природна деревина, прекрасні круглі колоди веселять погляд і утворюють у вас в оселі неповторний атмосферне комфорт і тепло. Більш того, такий терем абсолютно не вимагає додаткової зовнішньої і внутрішньої обробки.

Надійність і довговічність

Будинки з колоди ручної рубки мають стійкість до впливів атмосфери і дуже надійні. За рахунок того, що при методі обробки колоди ручним способом зберігається поверхневий деревне шар – заболонь, який і оберігає дерево від агресивних дій навколишнього середовища. З цієї причини будинки, побудовані з колоди ручної рубки не в такій мірі схильні до утворення тріщин, на відміну від будинків з оциліндрованих колод.

Вартість

Житло з рубаної колоди, коштує дешевше будинку з каменю і будинки з клеєного бруса. А також, ви економите на обробці, так як натуральна деревина виглядає красиво і солідно тому, при цьому будинок з колоди ручної рубки не вимагає як зовнішньої, так і внутрішньої обробки.