Дерев’яні будинки зводяться вже не одне століття. Різниця лише в тому, що раніше будинку були зроблені з колод, а зараз багато хто віддає перевагу брусовим будівлям.

Зруби будинків з бруса, як і інші дерев’яні будинки, несуть в собі атмосферу і аромат хвойного лісу. Саме така екологічність і особливий клімат в приміщеннях приваблює багатьох забудовників.

За рахунок того, що зруби з бруса мають досить високі естетичні характеристики і надійні за своїми технічними показниками, їх можна не обробляти ні всередині, ні зовні.

Тим самим було досягається як додаткова економія, але і зберігається природний стиль в будинку, що надає йому особливого шарму і неповторний затишок.

Крім цього, при будівництві будинку з бруса немає необхідності в зведенні потужного фундаменту в якому, наприклад, потребують споруди з цегли. Тим самим статті витрат ще більше зменшуються, як і у випадку, коли в будівництві застосовується газосиликат.

Відмінні характеристики має і сам брусовий зруб:

  • відрізняється хорошими теплоізоляційними характеристиками, що дозволяє витрачати менше коштів на енергоресурси для опалення;
  • захищає від проникнення сторонніх звуків з вулиці;
  • здатний цілий рік підтримувати в приміщеннях комфортний рівень вологості;
  • досить стійко витримує міжсезоння температурні перепади;
  • відрізняється довговічністю і міцністю (за умови грамотної захисту від атмосферного впливу);
  • відноситься до категорії швидкомонтованих будівель.

Прийнявши рішення про будівництво будинку з бруса, у вас завжди є можливість підібрати для себе найбільш підходящий проект, який буде влаштовувати вас за всіма параметрами.

При бажанні ви також можете звести будинок за індивідуальним проектом, в якому кожне приміщення буде відповідати вашим особистим уявленням про комфорт і зручність.

Будь-забудовник знайде відповідний для себе варіант – від одноповерхового невеликого будиночка, до шикарного особняка. А особливий колорит дому з бруса додадуть такі доповнення, як балкон, веранда, навіс і стильні елементи декору.

Що стосується мінусів будинків з бруса, то їх не так і багато. З основних:

  • необхідний час після закінчення будівництва, щоб зруб добре сів;
  • будинок в першу зиму не можна опалювати, інакше велика ймовірність його нерівномірної усадки.

Роблячи свій вибір на користь будинку з бруса, ви стаєте на крок ближче до природи, що гарантує вам проживання в комфортній обстановці.