Кожен з нас хоче, щоб його будинок був особливим і несхожим на інші. Деякі власники будинків віддають перевагу незвичайному і своєрідному стилю.

Будинки, які будуються відповідно до нової технології, що отримав назву фахверкові, мають безліч переваг і гарний зовнішній вигляд. У чому полягають технологічні особливості фахверкових будинків?

В основі фахверкового будинку лежить рамно-каркасна основа. Тут навантаження «падає» на просторові секції, які виготовляються з дерев’яних балок, розташованих по діагоналі.

Для каркаса може бути використаний різний матеріал, починаючи від сендвіч-панелей і закінчуючи глинобитним матеріалом. Для того щоб збільшити термін служби всі елементи конструкцій обробляють за спеціальною технологією, яка дозволяє вберегти використовуваний матеріал від шкідливого впливу. Особливістю фахверкової конструкції є те, що балки в процесі укладання залишаються з зовнішньої частини будинку. Розглянемо переваги і недоліки фахверкової конструкції.

Найбільш важливою перевагою вважається зведення будинку в короткий термін. Достатньо всього 21 дня, щоб звести каркас з дерева. На роботу з покрівлею і склінням потрібно кілька місяців, обробка будинку також займе трохи часу. В середньому будівництво такого будинку займе близько шести місяців.

Даний вид вдома не промерзнуть в холодний період року і не відволожиться в період високої вологості. Такому будинку навіть вічна мерзлота не по чому.

Не варто забувати про такий гідність, як зовнішній вигляд споруди. Фахверковий будинок виглядає досить розкішно і багато. В європейських країнах такий будинок вважається ознакою благополуччя. Будинок з фахверкової конструкцією під ключ будувати досить вигідно. За невеликий період часу ви отримуєте готове житло.

Що можна сказати про недоліки даного виду будинку. Недостатня звукоізоляція робить будинок вразливий від зовнішніх звукових факторів. Захочете замінити утеплювач потрібно розібрати обшивку. Варто відзначити, що фахверкові будинки у багатьох викликають асоціації, пов’язані з дачею, а не з основним житлом.