На ринку існує безліч всіляких варіантів меблів, виготовлених з різних матеріалів і будь-яких конструкцій.

Однак не завжди навіть цього величезного асортименту досить вимогливому сучасному покупцеві, який особливо ретельно підбирає кожен елемент меблів для свого будинку. У деяких випадках підходящої є абсолютно унікальна конструкція, яка відповідає всім необхідним критеріям стилю і якості. Особливо часто таке відбувається при виборі буфета. Він повинен бути виконаний таким чином, щоб його відрізняла висока функціональність, і зовнішній вигляд ідеально гармоніював із загальною стилістикою приміщення. І, коли знайти такий варіант не представляється можливим, залишається лише виготовити його своїми руками або замовити за індивідуальним ескізом.

Другий спосіб набагато простіше, хоч і не завжди дешевше. Досвідчені і професійні майстри здатні виготовити буфет з дерева будь-якої складності та конструкції, який повністю задовольнить всі, навіть найсміливіші побажання замовника. Деякі компанії поставляють на ринок вже готові вироби, що відрізняються своєю унікальністю і оригінальним дизайном. Придбати буфети з дерева в будь-якому виконанні і колірному рішенні можна в інтернет-магазині.

У разі, якщо було прийнято рішення виготовити буфет з дерева самостійно, слід не тільки визначитися з вибором матеріалу, але і вирішити, який саме дизайн конструкції необхідний.

Дизайн і конструкція

Вибір дизайну майбутнього буфета безпосередньо залежить від того, в якому стилі виконана кухня, в якій він буде розташовуватися. Від цього важливого фактора залежить і конструкція даного предмета меблів. Так, для кухні в стилі мінімалізм, бажано створювати конструкції максимально прості, без зайвих елементів і декору. Класичний стиль дає більше свободи для фантазії і дозволяє створити буфет з будь-якими бажаними додатковими елементами.

Крім того, величезним плюсом створення буфета з дерева своїми руками є те, що він може бути за розміром таким, щоб ідеально поєднуватися в будь-якому, навіть самому тісному просторі, абсолютно при цьому не заважаючи. Він може бути виконаний у вигляді кутовий конструкції або бути зовсім невеликим по ширині.

Виготовлення

Першим етапом у виготовленні буфета своїми руками, є вибір матеріалу. Він може бути з абсолютно будь-яких порід дерев або навіть пресованої тирси. Однак найбільше цінуються предмети меблів натурального дерева. Найчастіше для цих цілей використовується сосна або дуб.

Сосна є доступною в плані ціни, а матеріал з дуба відрізняється високою міцністю і довговічністю.

Успішне виготовлення буфета також немислимо без креслення. Він необхідний, щоб чітко розуміти, яка саме конструкція бажана, і з яких частин вона повинна складатися. Виготовлення буфета бажано починати з найбільших елементів, які є його основою, і лише після них, відповідно до бажаними розмірами, виготовити додаткові деталі у вигляді полиць і шуфлядой. Після того, як всі деталі виготовлені, можна переходити до безпосереднього процесу складання буфета. Для цього необхідно:

  • Підготувати бічні деталі і висвердлити отвори в них.
  • З’єднати перегородки конструкції.
  • З’єднати верхні і бічні елементи буфета.
  • Встановити внутрішні деталі.
  • Зібрати цокольні деталі і їх кріплення.
  • Оформити фасадну частину.
  • Закріпити задню стінку.
  • Встановити петлі і двері на них, а також декорувати буфет, якщо це необхідно.

Виготовлення меблів з дерева своїми руками – це особливий вид творчого процесу. Він дозволяє втілити в життя навіть найсміливіші фантазії, які не знайшли виконання в наявних сучасних моделях.