Дерево – це один з найстаріших матеріалів для будівництва будинків. Справа в тому, що цей матеріал був абсолютно безкоштовним, його потрібно було тільки нарубати і правильно поставити.

Але тут же була і проблема. Такі будинки будували кілька сотень років, а ось обладнання практично не існувало. Був тільки сокира і пила, якими потрібно було пробивати профіль. Тоді з’явилася тенденція на будинку з зрубів. Бралося циліндричне колода, в якому пробивався спеціальний профіль. Вони серйозно відрізнялися один від одного і з часом з’явилися різновиди, як зруб в лапу або ж чашу. Це дійсно зручно, так як в більшості випадків, такого роду підхід відрізняється досить високою ефективністю. Правильно зроблений профіль дозволяв без проблем з’єднувати різні колоди і при цьому створювався жорсткий кістяк. Завдяки сучасним технологіям ж, є можливість без проблем створювати швидкий зруб високої якості.

На даний момент вони так само активно будуються. Більшість людей, які користуються будинками з зрубів можуть підтвердити, що це дуже теплі і зручні будинку. Зручно те, що більшість сучасних будинків будуються набагато швидше, ніж звичайні цегляні і кам’яні. Але довірити подібне будівництво можна далеко не всім по ряду причин і ми зараз це розглянемо.

Чому не можна довіряти будівництво кому попало?

В першу чергу, будівництво повинно проводиться з виключно точно обробленими колодами. Це важливо з причини того, що при наявності якихось нерівностей, в будинок буде постійно продувати. А це вже велика кількість проблем з залепліваніем. Так само в місці щілини може накопичуватися вода, яка вже, в свою чергу, призводить до руйнування через конденсату.

Так само не варто забувати, що будинок з колоди повинен створюватися з якісним профілем. Якщо одне колоду буде неякісно встановлено, є висока ймовірність того, що будинок банально розвалиться. Це знову ж таки можна вирішити, але вже серйозно впливає на якість вихідного продукту.

Часто неякісні будинки можуть привести до того, що в будинок буде постійно потрапляти волога і вітер. Це сукупність всіх проблем, яка призведе до постійної вогкості і, що немало важливо, до великих проблем, на кшталт появі цвілі і грибків.