Прибирання дому після ремонту – процедура неприємна, але обов’язкова.

Оновлений інтер’єр кімнат у квартирі або приватному будинку, змінила планування житлового приміщення, на превеликий жаль, несе ще й додатковий головний біль – прибирання після ремонту. Купа будівельного пилу і найрізноманітніший сміття – ось, що чекає вас неодмінно в будь-якому приміщенні, будь-то цілий будинок або маленька квартира, після ремонту. Якщо ви на хвилинку представили все те, що вас чекає, і очікування вас не радують, то не панікуйте. Адже багато хто замовляє клінінгові послуги в спеціалізованих компаніях, які виконують прибирання приміщень на професійному рівні. Погодьтеся, так набагато швидше і приємніше, ніж самому годинами тягати мішки зі сміттям, а потім ще й від все цього відмиватися.

Так як звичка залишати після ремонту прибрану квартиру або приміщення, де потрібна звичайна генеральне прибирання, у нас в країні ще не прижилася, то у клінінгових компаній роботи є багато. Компанії, що надає послуги з прибирання житлових приміщень також виконають прибирання нежитлових будівель – офісів магазинів, аптек, кафе і ресторанів. Ціна за прибирання залежить від обсягу роботи і площі, яку потрібно прибрати. Якщо ж, ви вважаєте, що самі впораєтеся з майбутньою прибиранням, то для полегшення процесу, ми нагадаємо вам про всі етапи майбутніх робіт.

Прибирання після ремонту – це завершальний етап будь-якого ремонту, що дозволяє користуватися приміщенням негайно. Тому до цього процесу потрібно підходити завчасно. Перше, що слід зробити зібрати все будівельне сміття: залишки гіпсокартону, порожні банки, використання інструменти та інші речі, які більше вам не доводяться.

Потім потрібно прибрати всю будівельну пил. Ідеальним помічників в цьому вам стане миючий пилосос. І після цього остаточно пробігтися вологою ганчіркою. Але при відсутності потужного агрегату, вам на допомогу – звичайний пилосос і швабра. Але в такому випадку вам доведеться пройтися по підлозі кілька разів і витратити пару зайвих годин.

Передостанній етап – вважається найскладнішим, оскільки доведеться видаляти плями клею, фарби, шпаклівки з різних поверхонь. Тут потрібно пам’ятати, що кожна поверхня має свої засоби для боротьби з будівельними плямами. І найголовніше – не пошкодити поверхню, яку ви чистите. Якщо ви все ж боїтеся нашкодити і зіпсувати меблі, підлогу або стіни, тоді, не заморочуються – викличте бригаду фахівців на umcleaning.kiev.ua. Такі професійні прибиральники справлятися з будь-якими плямами, адже в їх наявності професійні чистячі коштів, які ви навряд чи знайдете у себе вдома.

І останній етап – звичайне прибирання з миючими засобами. Очистивши ваш будинок від пили і вчорашньої будівництва ви можете заносити меблі, техніку, вішати картини. Ну, ось, ви і впоралися з прибиранням після ремонту. Ну да, витратили час, зате будинок чистий.