Процес ремонту приватного будинку складається загалом з двох основних етапів – зовнішніх та внутрішніх ремонтних робіт.

До зовнішніх робіт має відношення оздоблення фасадів, ремонт кровлі, гідроізоляція бетону. Внутрішні роботи безпосередньо мають відношення до оздоблення кожного з приміщень в середині.  Якщо необхідно виконати якісний ремонт особняків Львів саме це місто в якому є багато компаній, що займаються наданням подібних видів послуг. Наприклад, компанія FULLHOUSE. Далі більш детально розберемось з яких саме етапів складається ремонт будинку в середині.

Етапи ремонту та їх особливості

Ремонт – це складне завдання для вирішення якого слід докласти багато зусиль. Тут потрібний виключно професійний підхід. В противному випадку прийдеться через невеликий період часу робити все знову і відповідно витрачати фінансові кошти.

Перед початком виконання ремонту слід провести демонтажні роботи в процесі яких здійснюється демонтаж старої сантехніки, електропроводу, підлоги, плитки, штукатурки та обоїв. Далі можна переходити до нанесення стяжки на підлогу і оздоблення стін, (нанесення грунтовки, шпаклівки, покраска стін, поклейка обоїв). Досить гарно виглядає декор стін з допомогою спеціальних оздоблюючих декоративних матеріалів чи художній розпис в класичному стилі. Такий підхід допоможе значно оживити дизайн інтер’єру, створити особливу атмосферу.

Важливе місце в капітальному ремонті приміщень займають електромонтажні роботи. До них відносяться:

– демонтаж старого проводу;

– встановлення електрощита, розпридільних коробок, розеток, вмикачів, світильників;

– монтаж додаткового обладнання, яке допомагає захистити електромережу від раптових скачків струму та напруги.

Сантехніка не менш важливіша чим електрика. Монтаж сантехнічного обладнання здійснюється зазвичай перед укладанням кафельної плитки. Особливу увагу слід приділити процесу вибору сантехнічних матеріалів та обладнання. Велике значення має наскільки правильною буде схема розводки трубопроводу. На даному етапі також можна зайнятись облаштуванням автономної системи опалення або заміною радіаторних батарей.

Як краще облаштувати стелю?

В класичному варіанті стеля оздоблюється шляхом нанесення штукатурки та білої фарби. Досить часто в сучасних квартирах можна побачити різні варіанти художнього розпису. Але більш прогресивним варіантом в плані оформлення та практичності є монтаж підвісних або натяжних стель. Тоді стеля має дуже привабливий зовнішній вигляд, який зможе вразити своєю різноманітністю форм будь-кого.