Плетені меблі з ротанга викликають приємні асоціації із затишком, відпочинком і розслабленням. Саме її використовують для створення ексклюзивного інтер’єру ресторанів, літніх майданчиків кафе, а ще для облаштування в приватних будинках або готелях комфортних лаунж-зон. Сьогодні меблі з штучного ротанга робить будь-який інтер’єр розкішним, функціональним і комфортабельним.

З чого виробляють штучний ротанг

Ротангове волокно, створене людиною, має багато найменувань. Творці і перші виробники іменували його техноротангу, поліротангом. Сьогодні в багатьох країнах його офіційна назва – синтетичний або synthetic rattan.

Штучне волокно на заході називають хуларо (Hularo). Це слово, як і найменування «ксерокс» просто означає назва найбільш відомого і затребуваного бренду виробника цього матеріалу.

Основні переваги меблів з штучного ротанга, придбати якы можна на сайті https://ukrainskie-konstrukcii.com.ua/, обумовлені технологією виробництва даного матеріалу. Він виготовляється з міцних і пластичних синтетичних, але екологічно безпечних ПВХ-полімерів і каучуку. Це пластикова стрічка, яка виходить методом екструзії або продавлювання через вузькі формувальні отвори підготовленого полімерного розплавленого сировини. Для підвищення міцності його можуть зміцнювати шовковими нитками.

Сучасні технології дозволяють виготовляти ПВХ-стрічки будь-якого кольору, ширини, форми і довжини. Найбільш затребуваною для виготовлення плетених меблів з штучного ротанга вважається стрічка натуральних відтінків, наближених до природного кольору природного ліани.

Чим меблі зі штучного ротанга відрізняються від меблів з натурального

У природного і синтетичного матеріалу для виробництва плетених диванів і крісел є свої плюси і мінуси. Звичайно, натуральна сировина володіє своєю неповторною енергетикою, але штучне довговічніше і не менш екологічно, так як при нагріванні не виділяє небезпечних речовин.

Головний плюс меблів з штучного ротанга – практичність. Такі меблі стійка до механічних пошкоджень і зберігає первинний вигляд протягом багатьох років. Якісно виконана меблі витримує значні вагові навантаження, не деформуючись.

Вуличні меблі з штучного ротанга не боїться атмосферних впливів, потрапляння прямих сонячних променів, що визначає її популярність. Столи і стільці не вигоряють навіть через багато років активного використання. Штучний ротанг мають унікальну водостійкість і може витримувати перепади від +50 до -50 С. Тобто диван з нього може зимувати на вулиці без спеціального укриття.

Ще одна істотна перевага меблів з синтетичного матеріалу – невибагливість і комфорт у використанні. Матеріал практично повністю передає тактильні властивості і фактуру натурального волокна, при цьому маючи набагато більшу гнучкість, міцність і гігієнічність. Вироби з штучного ротанга не схильні до зараження грибком і бактеріями. Доглядати за меблями з ротанга для дачі дуже просто, її можна мити проточною водою з побутовими миючими засобами.