Березовий масив давно використовується в сфері виготовлення меблів. Особливі властивості деревини дозволяють робити продукцію різних видів.

Кухонні гарнітури

До меблів для кухні пред’являються особливі вимоги. Вона повинна бути не тільки красивою, але також практичною і зносостійкою. Вироби з масиву чудово підійдуть для класичних напрямків. В процесі монтажу меблів, головне, виконувати закладення швів і стиків. У продажу можна знайти як повні комплекти, так і окремі модулі від компанії явир.

Столи

З берези роблять столи різних форм і розмірів. Будь то великий обідній стіл або письмовий стіл для компактного робочого кабінету, він буде виглядати чудово. Масивна модель круглої форми прекрасно впишеться в класичний інтер’єр. Для сучасних стилів частіше вибирають форму прямокутника або квадрата.

Деякі виробники поєднують деревину з іншими матеріалами, створюючи незвичайні варіанти. Наприклад, стільниця може бути зі скла, а ніжки і корпус – з дерева. Колір дерев’яного столу може бути різним, від білого до більш насиченого коричневого. Якщо стільниця виготовляється з дерева, її покривають декількома шарами лаку для захисту від пошкоджень і збереження естетичного зовнішнього вигляду.

Спальні гарнітури

Набори меблів для спальні, виготовлені з добірної деревини берези, виглядають приголомшливо. Великі моделі максимально розкривають чарівність природного матеріалу. Щоб надати виробам більш виразний зовнішній вигляд, виробники застосовують полірування і прикрашають меблі додатковими елементами.

Для дитячої кімнати

Меблі для дитячої кімнати зараз дуже популярна і поширена. Попитом користуються як цілі комплекти, так і окремі моделі (ліжечка, столи, шафи, книжкові полиці). Береза створює в кімнаті комфортну атмосферу. Якісні меблі легко визначити по гладкій деревині і надійної збірки. Навіть одного вироби з берези досить, щоб прикрасити інтер’єр.

Для вітальні

У просторій вітальні можна розмістити безліч предметів меблів (тумбу, стіл, комод), створивши вишуканий і виразний інтер’єр. Це ідеальний вибір для класичних стилів. На окрему увагу заслуговують вироби, прикрашені об’ємними різьбленими елементами. Доповнити комплект можна диваном на гнутих ніжках.

Нюанси вибору

При виборі меблів з берези треба врахувати безліч показників.

  1. Для початку необхідно проаналізувати якість. На нього вказує не тільки матеріал, але і спосіб обробки і збірки. Зверніть увагу на те, як з’єднані деталі. Огляньте стики і шви – вони повинні бути акуратними, без зазорів і інших дефектів. Неприпустимі сліди клею та інші вади. Деякі виробники нехтують якістю, застосовуючи металеві скоби для з’єднання деталей. Їх використовують тільки для тимчасового зчеплення.
  2. Другий показник якості – міцність. Щоб визначити її, потрібно натиснути на меблі в декількох місцях. Звук скрипу вказує на недостатній рівень якості. Моделі преміум-класу не видають звуків і міцно стоять на ніжках.
  3. Неможливо виготовити якісний продукт без тривалого процесу обробки. Вона складається з шліфування, просочення, фарбування і полірування. Якщо один з етапів був пропущений або під час роботи були допущені помилки, підсумковий результат не буде відповідати високим стандартам якості.
  4. Новинки потрібно уважно оглянути на наявність тріщин, сколів, нерівностей, сучків і інших дефектів. Шар лаку або фарби повинен бути гладким і рівномірним.