Важко уявити житло без меблів, які роблять життя людини комфортним і затишним.

Єдиний мінус, який можна зустріти це важка вага і великі габарити, при необхідності перевезти меблі зробити це на легковій машині поодинці практично неможливо, це або призведе до травми людини, або постраждає сама меблі.

Саме з цієї причини свого часу з’явилися перші вантажні машини з перевезення меблів, де створені всі умови для безпечного транспортування.

Правила

Існують певні вимоги і правила до переносу, розбору і перевезення меблів:

  • Перевезення слід здійснювати в спеціальних меблевих фургонах. Такі фургони всередині оббиті ковроліном і не мають виступаючих частин.
  • Під час навантаження меблів кожен елемент необхідно надійно зафіксувати, так щоб під час гальмування і руху машини поруч стоять елементи не стикалися.
  • Якщо транспортування меблів проводиться в погану погоду (під час дощу або сніг), необхідно подбати про те щоб дерев’яна меблі не намокла, використовувати вологонепроникні упаковки і машину з тентірованним кузовом.
  • Перед виїздом необхідно вивчити ситуацію на дорогах і підібрати відповідний маршрут, під час руху потрібно дотримуватися швидкісного режиму.
  • Фурнітуру заборонено перевозити в меблі. Всі елементи укладаються в окремий поліетиленовий пакет
  • Тендітні елементи запаковуються окремо і більш ретельно.

Організація

Процес транспортування меблів, складається з трьох основних етапів:

  • Попередній етап розбирання меблів, нанесення позначок. Весь процес розбору меблів рекомендується фіксувати на папері. Або знімати на відео, щоб в подальшому не виникало проблем з процесом складання. Всі інструменти необхідно підготувати заздалегідь, щоб не втрачати час. Після того як меблі розібрана, всі деталі комплектуються і упаковуються і маркуються. Робляться позначки, тендітна тара, важка, верх, відкривати тут і інше. Все те що допоможе при вивантаженні і не дасть зробити помилок.
  • Навантаження всі меблі переноситься в кузов машини і надійно фіксується тросами. Після чого автомобіль відправляється за місцем призначення.
  • Після того як вантаж доставлений на місце, відбувається підйом упаковок з меблями орієнтуючись на залишену маркування. Меблі розкладається слідуючи позначок і збирається, для цього використовується зняте раніше відео або схема на папері.