Підвісне крісло-кокон – прекрасний елемент затишного інтер’єру, що надає оригінальності і новизни будь-якій кімнаті. При наявності подібного предмета меблів будь-який куточок в квартирі стає улюбленим місцем комфортного відпочинку. Завдяки широкому ряду пропозицій кожен бажаючий має можливість придбати підвісне крісло-кокон відповідно до Ваших вподобань.

Підвісне кресло кокон из ротанга, придбати яке можна на сайті https://kreslo-kokon.com.ua/catalog/podvesnye-kresla-kokony/, є деякою альтернативу гамака, гойдалки або крісла-гойдалки. Матеріалами його виготовлення, як правило, є: ротанг, лоза, канати, пластик. Кріплення крісла здійснюється за допомогою гака або кронштейна на стелі.

Переваги крісла-кокона

Завдяки здатності розгойдуватися і обертатися навколо своєї осі цей вид крісел є досить зручним. Підібране інтер’єру підвісне крісло-кокон можна розташувати в малогабаритній квартирі, а також на лоджії. З таким же успіхом воно підійде для дачі, тераси, вуличної альтанки.

Такий предмет меблів відрізняється надійністю і не вимагає складного догляду. Маса конструкції, як правило, не досягає 20 кг, тому навантаження на стельові перекриття мінімальна.

Вантажопідйомність матеріалів виражається в наступних показниках:

  1. ротангові – до 120 кг;
  2. з канатів – від 130 кг і більше;
  3. на металевій основі – до 150 кг.

Різновиди моделей

Залежно від матеріалу, форми, розміру, наявності каркаса і способу фіксації моделі підрозділяються на безліч видів. Існують моделі для одного і двох чоловік, на зразок дивана, неглибокі і об’ємні, що дозволяють розміститися всередині і сховатися з поля зору.

За методом фіксації підвісні крісла бувають:

  • оснащеними стійкою, зміцнює конструкцію: вимагають акуратної експлуатації, щоб уникнути падіння унаслідок різких рухів. Традиційні матеріали – ротанг природного або штучного походження;
  • прикріпленими до стелі: при експлуатації має значення ступінь максимального навантаження. Крісла підходять для будь-якого виду інтер’єру, можуть бути виконані в самому нетрадиційному дизайні.

Залежно від наявності каркаса крісло-кокон може бути:

  1. каркасним: високоміцна модель з металу або акрилу з використанням подушок або тонкого матраца. Можливі недоліки – жорсткість конструкції, а також більш висока вартість;
  2. безкаркасним: виготовляється з підвісних строп і міцних матеріалів, здатні приймати анатомічні особливості форми тіла, що характеризується підвищеним комфортом, але така модель не підійде людям з проблемами хребта.

Можливо виготовлення крісла-кокона за індивідуальним замовленням і створення інтер’єру із застосуванням подібної конструкції в якості головної складової. При установці крісла-кокона на вулиці краще вибирати модель з водонепроникною оббивкою, а для експлуатації всередині приміщення відмінно підійде бавовняна або синтетична тканина.