У сьогоднішньому світі багато хто хотів би відчувати себе краще, менш напружено, менше поспішати, позбутися від суєти. Настрій швидко змінюється від щасливого до тривожного, сумного.

Якщо в дизайні будинку будуть переважати тьмяні, похмурі відтінки, то мешканці навряд чи відчує себе щасливими. І, навпаки, якщо дизайн інтер’єру виконаний в яскравих, веселих барвах, зі смаком, то господарі житла будуть частіше відчувати гарний настрій. Саме тому, щоб уникнути неприємностей, радимо створення дизайн інтер’єру будинку довірити справжнім професіоналам.

Відтінки, що поліпшують настрій

Будь-який домочадець відчує себе щасливим, якщо стіни будинку перефарбувати в більш заспокійливі, яскраві тони: жовтий, рожевий, блакитний з використанням блискучих фарб. У двадцять першому столітті більшої популярності набувають тони природних відтінків.

Ванна, оформлена в природний колір з облицюванням коньячного кольору, виглядає теплою.

Якщо у вас у вітальні недостатньо світла, то слід при оформленні застосувати сонячну гаму: помаранчевий, червоний, жовтий.

М’які блакитні тони заспокоюють, створюють зосереджену атмосферу.

В якості приємного відтінку підходить і вишукана дорога бронза. Екзотичні кольори краще виглядають в тих місцях, де теплий, сонячний клімат. Більшість людей не вибирають рожевий для обробки, але він дуже оригінальний і приємний. Пастельно-рожевий в інтер’єрі втихомирити, наповнить. Для отримання оптимального колірного оформлення слід скласти детальний план. Більшість гостей радіє, приходячи в яскравий будинок.

Непривітні відтінки

Стіни, стелі, оформлені у відтінках каменю, стають і основою для меблів в тонах імбиру, виглядає таке житло суворо і непривітно. Роздратування часто у домочадців викликає відразливе поєднання насичено яскравих жовтого і фіолетового кольорів, але це не до того, що їх повністю треба виключити. Емоційні люди можуть відчувати агресію в кімнаті з переважання червоного, в поєднанні з рожевим і яскраво-зеленим.

Як же бути з сірим незатишним двором?

Це теж важливе питання у багатьох власників великих і маленьких дворів. Відповідь однозначна: “Ваш двір повинен радувати око”! Є такі рішення, як розбити сад, грядочку, застелити двір газоном. Можна ще розсадити клумбу – правильно буде садити квіти і рослини, частина з яких буде яскравою влітку, а інша частина взимку.

Варіантів багато! Але головне – уникайте сірості.