Будинок за містом служить місцем для відпочинку і укриттям від міської суєти. Тут добре розслабитися з друзями, галасливою компанією, або усамітнитися. Щоб відпочинок був повноцінним потрібно дуже добре продумати дизайн об’єкта.

Головною зоною в дачному будинку вважається вітальня. Тут має бути просторо і достатньо місця для прийому великої кількості гостей. У цій кімнаті основним акцентом можна зробити камін. Саме наявність такого предмета створить в загальній обстановці не тільки затишок, комфорт але і теплоту. Камін повинен бути оформлений в загальному стилі кімнати і не виділятися з інтер’єру.

Так само важливо звернути увагу на освітлення. Світла має бути багато, і краще, якщо люстри, бра, світильники будуть з регульованим перемикачем потужності освітлення.

Ще обов’язково в такому будинку потрібно створити зону самоти. Нехай це буде читальний куточок, або затишне місце біля вікна – важливо щоб тут панувала атмосфера спокою.

Наступний з важливих елементів, про які не потрібно забувати при ремонті дачного будинку – зручний, великий диван. Тут повинні поміститися родичі за трапезою, і при нагоді він може послужити спальним місцем. Ну і звичайно, потрібно визначитися в якому стилі буде інтер’єр. Це головні моменти, про які не потрібно забувати.

Стиль прованс в дизайні інтер’єру для заміського будинку

Дизайн інтер’єру заміського будинку повинен повністю відображати смаки і переваги його власників. Стиль “Прованс”, як правило, вибирають неабиякі люди, які люблять природність і зручність. Для такого інтер’єру характерні: сільська простота, дерев’яні меблі, текстильне оформлення вікон і м’якою зони. Для освітлення можна вибрати люстру з м’яким абажуром і бахромою.

В оформлення стін доречними стануть шпалери в дрібну квіточку, смужку або горох. Доповнить інтер’єр стелю з дерев’яними балками. На підлогу варто покласти доріжки або невеликі килимки ручної роботи, наприклад з клаптиків.

Привнести родзинку і завершити загальну картину Провансу в інтер’єрі можна декоративними елементами. Подушки на диван зшиті з різних шматочків тканини, плед, пов’язаний із залишків пряжі, фіранки для вікон з рюшами або бахромою. А коронним елементом вважається крісло качалка. Якщо все правильно розставити і не забути про нюанси, то вийде невимушена сільська атмосфера.

Дизайн в стилі мінімалізм для будинку

Ультрасучасні люди, які цінують свій час і завжди кудись поспішають, при виборі інтер’єру віддають перевагу новому модному віянню – мінімалізм. Назва відповідає основним принципам і правилам для створення дизайну. Як можна менше меблів і деталей.

Часто в кімнаті залишаються тільки найнеобхідніші предмети, а інший простір просто пустує. Дизайн інтер’єру заміського будинку в такому напрямку зроблений в сірих тонах. Вся обстановка – лаконічна, правильної форми. Дуже часто використовують меблі-трансформер.

Характерно для такого інтер’єру відчуття якоїсь порожнечі. Наприклад, на вікна не прийнято вішати фіранки, іноді вони взагалі залишаються без нічого – “голими”. Для стилю мінімалізм підійде яскраве світло з точкових вбудованих світильників.

А якщо дозволяє планування, то корпусні меблі можна зробити прихованою, вбудованої в ніші або кути. Для м’якої зони доречні крісла, диван чітких квадратних або прямокутних форм без затягувань. Пол може обійтися і без килимів, доріжок або палас.

Скандинавський стиль дизайну

Відмінною особливістю дизайну в скандинавському стилі є лаконічність форм і незаграможденность простору. Переважання натуральних колірних відтінків, але основним і самим центральним є білий колір. Для дизайну інтер’єру дачного будинку такий стиль краще розбавити дерев’яними вкрапленнями у вигляді меблів. На вікна не прийнято вішати штори, скоріше за все це будуть багети або римські штори.

Для підлоги краще вибрати ламінат імітує дошку, або натуральне дерев’яне покриття. Меблі повинні бути не тільки функціональною, але і гармонійно вписуватися в простір. А для завершення загального образу Скандинавії в інтер’єрі обов’язково потрібно зробити яскраві, теплі вкраплення. Це можуть бути як текстильні елементи, наприклад, подушки, килимки, плед і т. д., так і акценти в меблів.

Стиль хай-тек

Досить молодий напрямок в інтер’єрі – Хай-тек. Відмінними рисами цього стилю є:

• По-перше, чіткі і правильні форми меблів. (Без надмірностей і непотрібних деталей).

• По-друге, металевий колір не тільки в прямому його прояві. Деталі меблів можуть бути пофарбовані під металік.

• По-третє, велика кількість електронних приладів. (Побутова техніка, що не приховані вентиляційні канали, ліфти і т. д.) Іншими словами – розумний будинок.

• По-четверте, прозорість у всьому. Скляна підлога, шафи, навіть підлогу і стелю – все це елементи стилю Хай-тек.

Дизайн інтер’єру в Хай-тек вважається ультрасучасним, тому техніка, яка буде в будинку повинна відповідати всім новітнім стандартам.