Сучасний інтер’єр часто передбачає поєднання несумісних матеріалів, меблів і техніки. Груба дерев’яні меблі можуть поєднуватися з вишуканою і витонченої побутовою технікою та електронікою. Темне суворе підлогове покриття може поєднуватися з шпалерами приємного постільної відтінку.

Часто в інтер’єрі приміщення можна бачити цегла облицювальна. Ціна такого окремого матеріалу невисока, зате виглядає матеріал привабливо і незвично. Перш ніж придбати цеглу, потрібно розрахувати його кількість.

Зазвичай це допомагає зробити продавець, потрібно просто сказати загальну площу, обробку якої потрібно провести, і фахівець скаже, скільки упаковок з облицювальною цеглою знадобиться. Потрібно пам’ятати про те, що одна упаковка на запас ніколи не завадить, адже цегла крихкий, і іноді в ході роботи він може зламатися або надломити.

При обробці стіни потрібно акуратно клеїти цегла на стіну за допомогою спеціального клею. Зазвичай його можна придбати в тому ж магазині, де продавався і цегла. Шви між цеглою можна замазати спеціальною мастикою, шпаклівкою або навіть бетонним розчином. Все залежить від того, якого ефекту потрібно добитися. У деяких випадках додатково можна покрити облицювальну цеглу захисним лаком.

У продажу можна зустріти штучний або натуральний облицювальний матеріал. Потрібно враховувати, що за якісними показниками штучний цегла нічим не гірше натуральних виробів, за винятком того, що з часом він може злегка змінити свій колір. Саме для цього цегла покривають лаком, щоб він прослужив довго. Головна перевага штучного матеріалу – це невисока вартість.

За допомогою облицювальної цегли можна провести обробку практично в будь-якій кімнаті. Таким чином, можна прикрасити узголів’я біля ліжка, робочу зону біля комп’ютерного столу. Часто цеглою проводять обробку кухонного фартуха, стін біля обіднього столу. Можна прикрасити цеглою декоративні колони і ніші.

Лицьова цегла може використовуватися не тільки для внутрішньої обробки приміщення, але і для зовнішнього фасаду будівлі. Для проведення таких робіт знадобиться якісний, особливо міцний натуральний матеріал.