Один з останніх модних трендів в оформленні інтер’єру – всілякі предмети, зроблені в техніці затишного «домашнього» стилю. Це і предмети меблів, і всілякі в’язані штучки для дому.

З їх допомогою створюється неповторна атмосфера домашнього затишку і тепла. Ще один великий плюс застосування техніки в’язання для оформлення інтер’єру – це можливість дати злегка потертим, старим предметів абсолютно новий вид.

В’язання, давно відоме і стало останнім часом модним хобі, привнесло новий струмінь в оформлення інтер’єру – стало модним в’язати шедеври для прикраси будинку.

Принадність в’язаних виробів полягає в тому, що вони відмінно вписуються в будь-який інтер’єр, завжди виглядають оригінально і доречно.

Настільки широке застосування техніки в’язання пояснюється в першу чергу багатством фактури сучасної пряжі.

В’язані меблі

Оригінально і сучасно виглядає м’які меблі, оброблена в’язаним візерунком або обтягнута в’язаним полотном.

Патриція Уркіола (італійський дизайнер) в 2011 році створила і представила в’язаний інтер’єр.

Завдяки саме їй з’явилися пуфи для сидіння, у верхній частині оброблені вовняним полотном, пов’язаним самої різною технікою.

Широке поширення і популярність серед дизайнерів ця ідея отримала в 2012 році. Вони продумали різні варіації на тему виїзного інтер’єру приміщень.

Пуфи і інші предмети меблів з поверхнею грубої в’язки найкраще вписуються в стиль кантрі і прекрасно доповнюють стиль мінімалізму.

В’язаний декор «бабусині» візерунки

«Бабусині візерунки», традиційні і давно відомі, сьогодні знову на гребені хвилі. Різноманітні класичні орнаменти, джгути, коси сьогодні є найбільш популярними.

Колір сміливо можна вибирати будь-який. В’язана обробка виробів для будинку добре поєднується з м’якими зручними кріслами. При бажанні, в техніці в’язання можна повністю оформити в кімнаті весь меблевий гарнітур.

В’язаний декор добре поєднується з вищеописаної меблями. В’язані речі можуть бути в тій же кольоровій гамі, що й меблі, а можуть бути контрастними і яскравими плямами.

Вибір узору і форми для таких речей найрізноманітніший. Килимок в формі черепашки або подушка у формі морської зірки прекрасно доповнять морську тематику кімнати.

Якщо в інтер’єрі присутні ключові візерунки, то в’язані речі з такими ж візерунками ідеально підійдуть для такої кімнати.

Крім функціональності в’язані доповнення надають затишок і вносять завершальну нотку в картину домашньої ідилії.