На тлі традиційних саун невеликі інфрачервоні сауни здаються просто дивовижними. Після появи таких саун їх можна було побачити переважно в салонах краси, але сьогодні їх встановлюють і в приватних будинках і досить просторих квартирах. У цій статті піде мова про користь таких саун для здоров’я людини, а також про те, де їх можна замовити.

Звернувшись у спеціалізований інтернет-магазин, українські покупці можуть не тільки замовити сучасну інфрачервону сауну, а й скористатися послугою безкоштовної доставки по Україні і безкоштовного складання в Києві і передмісті. Деякі моделі саун в каталозі магазина продаються з непоганими знижками. Також в ньому можна замовити биокамин, інфрачервону душову кабіну, садові меблі і безліч інших товарів.

Про користь саун для здоров’я

Знаходження в кабіні такої сауни буде корисним насамперед тій людині, яка перенесла інфаркт. Під впливом зігріваючих променів в людському тілі розширюються судини, також промені сприяють зменшенню кількості холестерину в крові.

Корисні інфрачервоні промені, які випромінює сауна инфракрасная, і при болях в суглобах. Наприклад, при артриті прогрівання променями допоможе вгамувати біль, той же ефект променів спостерігається і при менструальних болях. Крім того, теплове випромінювання стимулює рясне виділення поту у людини, в результаті чого організм позбавляється від накопичених в ньому токсинів і шлаків.

Відвідування такої сауни позитивно позначається на стані імунітету, що особливо важливо восени і взимку, коли збільшується ризик захворіти на грип. Обзавестися компактної домашньої сауни варто того людина, яка з тих чи інших причин страждає від серйозного ослаблення захисту організму. Корисно відвідувати сауну при застуді.

Також завдяки сауні людина може позбутися зайвих кілограмів, поєднуючи корисне з приємним. Якщо ви любите відвідувати традиційну сауну, то і в кабіні з зігріваючим інфрачервоним випромінюванням вам теж напевно сподобається.

Є у відвідування інфрачервоної сауни і свої протипоказання. Так, висока температура всередині кабіни може бути небезпечною для людини з підвищеним артеріальним тиском. Також не варто відвідувати сауну вагітним жінкам і тим людям, у яких діагностували злоякісні новоутворення. У числі протипоказань є і стенокардія, а також діабет і алкоголізм.