Дизайн інтер’єру, або навіть архітектура інтер’єру, стосується дизайну просторів і обстановки внутрішнього середовища до найдрібніших деталей (чи то приватного будинку, офісу, ресторану або іншого приміщення). Оформлення інтер’єру передбачає свої тонкощі і правила.

Завдяки ретельному і цілеспрямованому вивченню, наприклад, дизайну інтер’єру, можна використовувати кожен маленький простір всередині квартири, перетворити будинок, щоб зробити його більш комфортним і придатним для потреб тих, хто в ньому живе, створюючи нову і гнучке середовище і робота над стилем, матеріалами, квітами, типом і розстановкою меблів. Якщо ви хочете замовити дизайн-проєкт інтер’єру будинку, то радимо перейти за посиланням http://polyakova.biz/ua/design-interior-house-ukr.html вже зараз.

У дизайні інтер’єру приділяється пильна увага практичним і функціональним аспектам життя в будинку, вивчення правильного розміру меблів і проходів, вибору матеріалів і технологій хорошої якості, створення комфортного середовища за рахунок правильного освітлення і акустики.

Він шукає правильний баланс і правильну гармонію між заповненими і порожніми просторами в навколишньому середовищі, завжди маючи на увазі тенденції смаку і еволюцію стилів у культурному та соціальному контексті і інтерпретуючи потреби клієнтів.

Насправді, найважливіший момент в роботі дизайнера інтер’єру – це інтерпретація. Інтерпретація замовника: його ідеї, його потреб та його душевного стану, яке, очевидно, доведеться перечитувати в його будинку. Фактично, важливо, щоб кімнати вашого будинку висловлювали дуже точну ідею і почуття, відповідні тим, хто там живе, а потім представляли їх особистий світ, в який можна зануритися і відчути себе абсолютно невимушено.

Дизайн внутрішнього середовища досягне свого повного результату, коли дизайнерські ідеї або дизайн інтер’єру зустрінуться з думками замовника, який, таким чином, отримає дійсно «індивідуальний» проєкт.

Хто такий дизайнер інтер’єру?

Професійний дизайнер інтер’єрів – не простий продавець, його мета не повинна полягати в тому, щоб продати цей конкретний об’єкт або предмет меблів за всяку ціну. Його мета повинна полягати в тому, щоб повністю зануритися в місце свого клієнта, інтерпретувати його нинішні, але також і майбутні потреби. Він повинен буде інтерпретувати не тільки людини перед ним і спробувати створити середовище, що максимально відповідає його індивідуальності, але він також повинен буде вміти інтерпретувати доступні простору, оптимізуючи їх там, де це необхідно.

Повсякденне життя клієнтів, яка буде відбуватися на цій кухні або в цій вітальні, повинна відображати благополуччя і задоволення кожен день, відзначаючи різницю між приємним, але імпровізованим інтер’єром і тим, який дійсно спроєктований.