Деякі люди довіряють тільки собі й вважають, що створення дизайну інтер’єру – це просто марнування часу.

Звичайно, все це стереотипи, які сформувалися на тлі чуток. Сьогодні ми поговоримо про кілька міфів, у які вірить більшість людей.

1. Створення дизайну інтер’єру займає багато часу

Є люди, які нехтують допомогою дизайнера лише тому, що вони вважають це дуже довгою витівкою. Адже необхідно розробити проєкт, який триватиме кілька місяців. Ось тільки насправді так не завжди буває.

Все залежить від самого дизайнера та від побажань клієнта. Крім того, зараз є такі компанії, які часто пропонують клієнтам вибрати щось із готових дизайнів. Це дозволяє заощадити не лише час, а й гроші.

2. Дизайн інтер’єру – це дуже дорога розкіш

Напевно, це одна з найголовніших помилок нашого народу.

Але зараз дизайнерськими послугами люди користуються все частіше, тому компанія ОДСК пропонує своїм клієнтам вибрати один пакет послуг з декількох варіантів з метою економії.

3. Дизайнери вибирають найдорожчі меблі, а на доставку можна чекати кілька місяців

Ми не заперечуватимемо те, що деякі дизайнери віддають перевагу тільки дорогим італійським меблям, яких насправді доводиться чекати дуже довго.

Але ніхто вас не змусить купувати те, чого ви не хочете. Так, дизайнер має право запропонувати, але робити вибір тільки вам.

Можна відразу його попередити, що ви шукаєте бюджетний варіант, і тоді фахівець запропонує аналог, який не так дорого коштуватиме, але при цьому ідеально підходити по дизайну до загальної концепції дизайн-проєкту.

4. Дизайнер може лише підібрати матеріали та розставити предмети

Але насправді це не так. Підбір матеріалів та декору – це лише мала частина всієї роботи дизайнерів інтер’єру.

Фахівцеві потрібно повністю враховувати уподобання свого замовника, особливості квартири, бюджет, скласти повністю проєкцію, а також багато інших тонкощів. Тому роботи у дизайнера інтер’єру вистачає.

5. Дизайнером може стати абсолютно будь-яка людина, яка має хороший смак

Це також помилка. На дизайнера інтер’єру потрібно вчитися. Ця людина не тільки повинна володіти технічними знаннями, а й добре знати норми ергономіки. Все це потрібно для того, щоб можна було створювати грамотні креслення.

До всього цього дизайнер має бути ще й трохи психологом, адже йому потрібно зрозуміти всі вимоги свого клієнта. Хороший фахівець повинен знати ринок меблів і матеріалів, а також мати знання в галузі будівництва.

6. Всі предмети та кольори повинні повністю поєднуватися між собою

Багато людей вважають, що у квартирі все має ідеально поєднуватися між собою. Крім того, так навіть думають деякі дизайнери-початківці. Вони вважають, що меблі, текстиль, колір стін – все це має бути максимально близько одне до одного.

Насправді це не завжди правильний шлях. Іноді яскрава подушка або незвичайне крісло можуть лише освіжити інтер’єр. У дизайні інтер’єру не слід боятися експериментувати.