Створення комфортної зони для сну вирішується за допомогою покупки практичних меблів. Значиму роль в спальних кімнатах відіграють ліжка. Їх зовнішній вигляд формує дизайн кімнати.

У спальне приміщення в першу чергу вибирається ліжко, тільки потім під неї доглядають полки, шафи і тумби. В першу чергу меблі в особистій кімнаті повинна бути комфортною, але не варто забувати про її зовнішньому вигляді.

Основні переваги

М’які ліжка відрізняються за зовнішнім виглядом, влаштуванню, розмірами і вартості. Виділяють два основних типи м’яких ліжок: стандартні і моделі з підйомним механізмом. Перший тип виготовляють для установки у великих спальних приміщеннях. У кімнатах з маленькою площею, як правило, ставлять ліжка з підйомником. Іноді купують ліжка, які вбудовуються в стіну або шафу. М’які ліжка мають деякі переваги:

  • Дані меблі вносить зовнішні зміни в інтер’єр. Візуально змінюється дизайн.
  • На таких ліжках краще і комфортніше спиться.
  • За рахунок внутрішніх секції ліжка створюють більше місць для зберігання речей. У них можна компактно укладати білизна.
  • Меблі розрахована на тривале використання.

Покупці воліють брати такі варіанти ліжок через м’яку стінки. Її набивають різними матеріалами. Асортимент м’яких стінок настільки великий, що можна підібрати цю деталь ліжку під будь-який дизайн кімнати. Є сенс ставити ліжко-трансформер в кімнату з маленькою площею, тому що таке ліжко замінює в комод: в неї можна складати багато речей.

Популярні моделі

При виготовленні спальних ліжок найчастіше застосовують бавовна, дерево, шкіра. Якщо говорити про великі двоспальні ліжках, то для них основним матеріалом є сосна або бук. Зазвичай дерево тонують. Таким чином, ліжка набувають більш розкішний зовнішній вигляд.

М’які ліжка виготовляють з підйомниками. Вони потрібні, щоб піднімати підстави з матрацом. Під цими підставами виробники роблять секції, щоб туди можна було прибрати білизна. Найкраще продаються односпальні, полуторні і двоспальні типи, в які вбудована м’яка спинка.

Виділяють деякі різновиди м’яких ліжок по влаштуванню:

  • Без головах.
  • Трансформуються ліжко.
  • Узголів’я зроблено як частина каркаса, тобто воно продовжує каркас.
  • Додаткова частина у вигляді продовження м’якому ліжку.
  • Узголів’я іноді виготовляють окремо або кріпиться на вазі.

Якщо подібна ліжко виготовляється з підйомним пристроєм, то каркас виконують з металу, міцних сортів дерева, фанери. Часто узголів’я виробляють знімним, щоб в разі чого змінити зовнішній вигляд ліжка. Можна замінити стару оббивку, що сильно змінює зовнішній вигляд меблів.