Одним з найбільш затребуваних матеріалів з металу є профнастил. Купити профнастил можна в будь-якому будівельному магазині, але, якщо мета – придбання якісного профільованого сталевого листа, то звертатися слід в спеціалізований магазин.

У чому особливість профнастилу

Поліпшити характеристики металу дозволяє додаткова обробка листа спеціальними засобами і профілювання. Багатошаровий захист сталевого листа запобігає появі іржі і робить його стійкішим до механічних пошкоджень. Дізнатись, яказ заказ актуальна на профлист цена, можна, перейшовши на посиланням на сайт каталогу.

Кольоровий профнастил складається з:

1.Стального листа холодної прокатки;
2.Антікоррозійного покриття (оцинковка);
3.Хроматного шару;
4.Слоя грунтовки;
5.Полімерное або лакофарбове покриття, яке виконує захисну і декоративну функції.

Полімерне покриття, в свою чергу, теж буває різним:

1.Глянцевий і матовий поліестер. Матовий стійкіше до механічних пошкоджень;
2.Поліуретан з домішкою акрилу і поліаміду (пурал). Тривале збереження кольору;
3.Полімерное покриття – пластизол. Довговічний, але втрачає колір;
4.Покритіе, що має тривалий термін служби, стійке до агресивного середовища і вигоряння на сонці – ПВДФ.

Де застосовується

Область застосування профільованих листів поширюється на приватне і промислове будівництво. При покупці листів профнастилу звертайте увагу на маркування.

Залежно від призначення профлиста:

1. Листи профнастилу для забору маркуються: «С8», «С10», «С13» і т.д … Для забору і облицювання стін використовується профнастил, який призначений для вертикальної установки.
2. У капітальних огорожах, облицюванні стаціонарних будівель і для перегородок доцільно використовувати стіновий профнастил: «С21», «С44» і універсальний: «НС35», «НС44»;
3. Основне призначення профлиста – покриття дахів. Покрівельні роботи з використанням профнастилу виконуються швидко, а дах служить не менше 20 років. Маркування покрівельного профнастилу: «НС35», «НС44». Для сильних снігопадів: «Н750», «Н900» і т.д.

Профільований лист затребуваний в будівництві і декоруванні. Він легко монтується, не вимагає серйозного догляду і витрат на утримання.