У відносно недавньому минулому охоронні системи використовували лише провідний канал зв’язку. Але останнім часом все більшого поширення набувають сигналізації для охорони будинків і офісів, в основі функціонування яких лежить бездротовий зв’язок.

Нововведення у сфері охоронних систем

Даний вид сигналізації, представлений за посиланням https://videocontrol.com.ua/radio-signalizacij-108, – новинка ринку охоронних систем. Вона поєднує в собі вже звичні технічні рішення (Ethernet, GSM) і радіочастотні канали зв’язку. Це дає можливість істотно підвищити якість передачі даних і забезпечити високий рівень їх безпеки. Особливо це актуально для передачі даних, що містять конфіденційну інформацію. Wi-Fi сигналізацію дуже легко встановити, і вона проста в обслуговуванні.

Суть і принципи роботи Wi-Fi сигналізації

Робота даного виду сигналізації заснована на дії вбудованих передавачів, що мають зв’язок з головною панеллю управління. Контролюється діяльність всіх встановлених датчиків через канал бездротового підключення до інтернету. Якщо будь-яка з пристроїв не спрацьовує, повідомлення про це надсилається власнику. Крім цього, активізується звукова сирена, елементи світловипромінювання, відбувається блокування дверей і інших механізмів.

У найбільш технологічних системах може використовуватися таке обладнання, як повністю бездротової радіокомутатор. Дане обладнання відрізняється високим рівнем надійності. Деякі системи припускають відправлення повідомлень відразу по декількох каналах, що є гарантією доставки сигналу про надзвичайну подію на пульт організації, що надає охоронні послуги.

Переваги бездротової сигналізації

До основних переваг даної системи, яку радимо придбати в інтернет-магазині https://videocontrol.com.ua/, можна віднести:

  1. Легкість і простота установки і демонтажу. Датчики легко встановлюються і знімаються в разі потреби. У разі переїзду їх можна з легкістю взяти з собою і встановити на новому місці.
  2. Зручність для тих, кому необхідно встановити систему в орендоване приміщення. У разі встановлення обладнання в орендованому приміщенні можна уникнути додаткових витрат на ремонт і обробку приміщень.
  3. Можливість установки, в разі потреби, додаткових пристроїв. Бездротові системи дають можливість без особливих проблем збільшувати кількість датчиків в будь-який час.
  4. Простота заміни. У тому випадку, якщо якісь елементи системи перестали працювати або морально застаріли, їх з легкістю можна замінити на аналогічні або більш сучасні пристрої.
  5. Можливість інтегрування в систему «розумний будинок», централізовано приводити пристрою в дію і відключати їх.
  6. Доступність. Бездротові системи коштують значно дешевше їх дротових аналогів. До того ж вони вимагають набагато менших витрат на установку. У більшості випадків поставити і налаштувати таку систему можна власними силами, навіть без залучення фахівців.
  7. Менша вразливість. Бездротові системи використовують підключення до інтернету через wi-fi або gsm канали зв’язку, які практично неможливо пошкодити, на відміну, наприклад, від телефонного кабелю.
  8. Незалежність. Система не залежить від зовнішніх джерел електроенергії. Як енергоносіїв використовуються акумуляторні батареї. Це забезпечує системі високий рівень надійності і невразливості.

І, звичайно ж, не можна не відзначити можливість управління на відстані, тобто дистанційно. Тобто, такими системами можна управляти, перебуваючи далеко від об’єкта. Ставити приміщення під охорону або знімати з неї можна або через додаток на смартфоні, або за допомогою спеціального брелока.