Акрил або акриловий агломерат – інноваційний матеріал, який застосовується для створення різних предметів дизайну інтер’єру.

Даний штучний камінь візуально практично неможливо відрізнити від природного матеріалу, але коштує він дешевше і має ряд властивостей більш практичних і раціональних.

Стільниця з акрилового каменю для кухні – виріб міцне і естетичне, здатне зберегти встановленими якості максимально довго.

Плюси акрилу, як матеріалу для виготовлення кухонних стільниць

Акрил, як матеріал для виготовлення стільниць, цінується за наступні якості:

  1. Агломерат не вбирає неприємних запахів, максимально стійкий до дії вологи і інших речовин, включаючи речовини хімічної природи походження;
  2. Акрил відрізняється пластичністю і тому при необхідності поверхню з матеріалу буде легко відремонтувати і відполірувати;
  3. Матеріал не схильний до корозійних процесів, не піддається поразці цвіллю і грибком.

Поверхня акрилової стільниці буде ідеально гладкою і безшовної.

Послуги з виготовлення та монтажу стільниць з акрилового агломерату

У спеціалізованих компаніях ви можете замовити виготовлення стільниці з акрилу за індивідуальними розмірами вашої кухні.

Майстри компанії зроблять стільницю з каменю в максимально короткі терміни і з якісним виконанням всіх її елементів: ретельно обробленими кромками, вишуканим декором бордюрів, підставками під гарячі предмети.

Фахівці допоможуть вам зняти розміри майбутнього виробу і створити його оригінального замовлення. У деяких організаціях виїзд представника компанії на об’єкт можливий в день звернення.

У компанії також можна буде замовити послугу доставки готового виробу на об’єкт і його монтаж під ключ.

Більшість виробників гарантує своїм замовникам величезний вибір кольорів і видів акрилу, суворе дотримання термінів виготовлення стільниць з акрилу, бездоганна якість робіт.

Вартість стільниць з акрилу

Розрахувати приблизну вартість стільниці з акрилу ви можете, скориставшись зручним калькулятором на сайті обраної компанії.

Якщо у вас є інші питання, пов’язані із замовленням і виготовленням стільниць з акрилового агломерату – телефонуйте за контактними номерами компанії і фахівці будуть раді дати вам найдетальнішу консультацію.