Диван-книжка давно зарекомендував себе як надійний предмет меблів, який крім усього іншого має безліч переваг. Такий диван відмінно підходить багатьом домовласникам, так як його універсальність давно говорить сама за себе.

В якості особливостей диванів-книжок називають такі:

  • Компактність – диван може займати малий простір, при цьому в разі необхідності він може бути розкладений таким чином, щоб вийшло спальне місце. При цьому займана площа буде невелика. Тому диван-книжка є унікальною можливістю зберегти корисну площу в будинку.
  • Надійність – диван здатний бути розібраним в спальне місце завдяки спеціальному механізму. Потрібно підняти сидіння верх до клацання, а потім розсунути спальне місце на всю довжину. Цей механізм виконується з міцних матеріалу і пружин, які і забезпечують цю трансформацію. Судячи з численних відгуків, цей механізм має міцність і надійність, яка забезпечує працездатність дивана на довгі роки.
  • Якість – дивани виготовляються на заводах, співробітники якого дотримуються всі стандарти виробництва. Всі матеріали, які використовуються у виробництві, високої якості.

Покупці віддають свої кошти тільки за якісну продукцію. Дивани-книжка входять до списку найбільш якісних предметів меблів. Крім того, дивани мають тими необхідними стандартами якості, корисними в раціональному використанні дивана. Для того, щоб бути розміщеним в вітальні, диван-книжка був і буде, мабуть, ідеальним варіантом. Спочатку диван може розмістити на собі всіх гостей, щоб все насолодилися бесідою. А потім диван може перетворитися в спальне місце, легко і невимушено спрацює механізм.